Датчик зовнішньої температури FA Buderus

630 UAH

В наявності
Highlights:
  • для роботи з регуляторами Logamatic 4000/EMS/EMS plus;
  • робоча температура +50/-40;
Порівняти
Артикул: 0005991374 Категорії: ,
Опис

Датчик зовнішньої температури FA Buderus

Датчик наружной температуры FA на домеДатчик зовнішньої температури дозволяє котлу змінювати температуру води в лінії подачі опалення в залежності від температури зовнішнього повітря і переходити автоматично з режиму “зима” в режим “літо” і назад. Використання цього датчика дозволяє отримати додаткову економію палива.

  • призначений для роботи з регуляторами Logamatic 4000/EMS/EMS plus;
  • пряме підключення до регулятора котла Logamax Plus GB 062, GB 172i.

Оскільки датчики зовнішньої температури дуже по-різному реагують зміну температури, то встановлюйте ” рідний ” для Вашого котла датчик.

Зв’язок між виміряними значеннями датчика і температурою подачі представлений кривою нагріву, яка визначає відповідну температуру подачі для кожної температури зовнішнього повітря. Наприклад, якщо датчик зовнішньої температури реєструє зниження зовнішньої температури в теплоізольованих будинках, то температура подачі дуже швидко підвищується. Тому крива нагріву має бути крутою. Добре теплоізольовані будинки втрачають мало тепла навіть у холодні дні. Крива нагріву повинна бути плоскою, а температура води в лінії подачі підніматися дуже повільно. Щоб опалення працювало комфортно та ефективно, фахівці, які налаштовуватимуть котел, повинні адаптувати криву нагріву до розрахункової температури Вашої системи опалення. Розрахункова температура – це температура лінії подачі, що досягається при мінімальній зовнішній температурі і впливає на крутість/нахил опалювальної кривої.

Де встановлювати датчик зовнішньої температури FA Buderus

Датчик наружной температуры FA размещение по сторонам света Розміщення датчика зовнішньої температури FA щодо сторін світла.
Щоб система управління працювала правильно, а датчик зовнішньої температури FA прослужив довго, його слід встановити відповідно до рекомендацій виробника. Найкраще підходить північна сторона будівлі. Тому що сонячні промені не зможуть спотворювати виміряні значення. Якщо це неможливо, тоді на східному чи західному фасаді. У цьому випадку датчик піддається впливу сонця і потребує захисту від сонця.

Датчик наружной температуры FA размещение на здании Місця на будівлі, де не рекомендується розміщувати датчик зовнішньої температури FA.

Датчик не рекомендується встановлювати безпосередньо поблизу вікон, дверей, балконів, навісів, димоходів, вентиляційних отворів або інших джерел тепла.

Дотримання вимог до встановлення є необхідною умовою для ефективної та комфортної роботи опалення.

Комплектація датчика зовнішньої температури FA Buderus

  • датчик зовнішньої температури FA;
  • 2 шурупи + 2 дюбелі до них.

Напруга, що підводиться менше 12 В, довжина підведеного кабелю повинна бути наступного перерізу:

  • до 20 м – 0,75…1,50 мм2
  •  від 20 до 100 м перетин 1,50 мм2.
Размещение датчика наружной температуры FA относительно проводки в доме.
Розміщення датчика зовнішньої температури FA щодо проведення у будинку.

Таблиця залежності опору датчика FA Buderus від температури

Датчики зовнішньої температури можуть виходити з експлуатації. Для того, щоб дізнатися, чи відбувся збій у роботі системи опалення через датчик або з іншої причини, необхідно виміряти його опір. Для перевірки результату знадобиться таблиця залежності опору датчика температури.

Сопротивление датчика наружной температуры FA Buderus

Додаткова інформація
Виробник

Buderus

Тип автоматики

Датчики

Відгуки (0)

Відгуки

Ще немає відгуків.

Залиште відгук першим “Датчик зовнішньої температури FA Buderus”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

FAQ
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping