Монтаж системи опалення

Фото на страницу

Наш інженер допоможе Вам підібрати обладнання для комфортного та економічного опалення будинку! - Ваш комфорт ближчий, ніж здається.

Наша компанія спеціалізується на опаленні більше 25 років – з 1997 року – ми підберемо обладнання для внутрішніх інженерних систем – котельні, системи опалення, водопостачання, каналізації та кондиціювання будинку – і виконаємо монтаж опалення та інших інженерних систем “під ключ” з гарантією якісті наших робіт протягом 5 років – Вам буде до кого звернутися за допомогою під час експлуатації.

Нам довіряють

Нам довіряють

Рошен • Посольство НІМЕЧЧИНИ • Завод им. КовальскоЇ • Інтергалбуд • ЕпІцентр • МиронІвский хлІбопродукт • Оптима Фарм • Пластик Карта • Сандора • Укрчастотнагляд • ГаврилІвскІ Курчата

1. Підберемо обладнання

Заповніть, будь ласка, форму нижче, а наш інженер підготує цінову пропозицію на обладнання для опалення, водопостачання та каналізації Вашого будинку та його встановлення:

Монтаж системы отопления и водоснабжения с компанией Диатек

Щоб дізнатися вартість опалення будинку – заповніть форму або зателефонуйте нашому інженеру – Ігорю Потупчику – моб. тел. (050) 380-49-62. Він підбере обладнання для опалення приватного будинку, виходячи з Ваших побажань та технічних особливостей. Розрахунок вартості обладнання та робіт ми зробимо протягом 1-2 днів та надішлемо на вказаний E-mail.

Потупчик Ігор закінчив КІСІ та працює головним інженером компанії. Він має великий досвід (з 1998 р.) проектування систем опалення приватних та багатоквартирних будинків, офісів та промислових будівель. Якщо Вам потрібно більше дізнатися про енергоефективне, але в той же час і комфортне опалення, проконсультуйтеся з ним.

Додайте будь-яку, важливу на Вашу думку, додаткову інформацію або питання до нашого інженера.

2. Монтаж опалення

Змонтуємо котельню, систему опалення, водопостачання та каналізацію в будинку з гарантією на роботи 5 років на підставі гідравлічного розрахунку та проекту та надамо виконавчі креслення.

3. Налагодження та запуск

Виконаємо гідравлічне балансування для економічної роботи системи опалення, налагодження та запуск котельні. Розкажемо, як керувати системою опалення, щоб витрати на опалення були мінімальними.

4. Сервіс та ремонт

Сервісна служба виконає гарантійний та післягарантійний ремонт обладнання. За бажанням виконаємо сервісне обслуговування обладнання за рекомендаціями заводів-виробників. Працюємо без вихідних.

Потрібна консультація?

Зателефонуйте +38 (050) 380-49-62 або залиште свій номер телефону і наш інженер зв’яжеться з Вами, щоб допомогти!

НашІ переваги:

 1. Прорахуємо кілька варіантів комплектації опалення будинку на вибір залежно від бюджету, Ваших переваг та на підставі аналізу енергоефективності варіантів опалення.
 2. Виконаємо проект опалювальних систем за вибраним варіантом.
 3. Точний розрахунок вартості обладнання, монтажу та матеріалів протягом 1-2 днів.
 4. Дослідні інженери та монтажники – працюють у компанії не менше 10 років – виконують роботи на підставі будівельних норм та правил.
 5. Своя сервісна служба.

Ваші вигоди:

 1. Консультації та виїзд на об’єкт безкоштовно
 2. Розрахунок тепловтрат та проект безкоштовно.
 3. За рахунок точного розрахунку та продуманої схеми ми пропонуємо більш надійне обладнання за ті самі гроші.
 4. Знижка на весь комплекс робіт та обладнання.
 5. Швидкий монтаж із гарантією 5 років та виконавчі креслення.
 6. Сервіс та ремонт у будь-який день тижня – працюємо без вихідних.

Часті запитання щодо опалення приватного будинку

 • Яке опалення найефективніше?

  Ефективним опаленням буде тоді, коли для досягнення бажаного клімату в будинку Ви витрачаєте мінімальну кількість енергоресурсів.

  3 основні фактори впливають на споживання енергії. Разом вони підсилюють один одного, але навіть застосування одного з них підвищить енергоефективність опалення у Вашому будинку.

  1. Планування та підбір сучасної схеми системи опалення, її гідравлічний розрахунок та гідравлічне балансування;
  2. Автоматизація процесу опалення будинку;
  3. Застосування технологічного обладнання – насамперед газових конденсаційних котлів та теплових насосів (хоча застосування останніх не завжди є економічно виправданим).
 • Яке опалення дешевше у приватному будинку?

  У приватному будинку постійного опалення в опалювальний період встановлюють водяні системи. Для підігріву води в системі опалення потрібне джерело тепла. Найдешевше джерело тепла – електрокотел, а найдорожчий тепловий насос. Якщо говорити про витрати на опалення, то все навпаки, за поточної вартості енергоресурсів (2023/24) – найменш витратний тепловий насос, а найбільш витратний електрокотел. Скористайтеся нашим калькулятором для порівняння. Якщо врахувати і початкові витрати на придбання та щорічні витрати на опалення будинку, а Ви маєте можливість підключитися як до газопроводу, так і до електромережі, то порядок розгляду варіантів опалення будинку з точки зору економічної доцільності такий:

  1. Газовий конденсаційний котел (різниця в ціні зі звичайним котлом окупається за 3-4 роки в залежності від опалювальної площі).
  2. Газовий конвекційний котел.
  3. Тепловий насос.
  4. Електрокотел.
 • Чим вигідно опалювати будинок газом чи електрикою?

  З урахуванням тарифів 2023/24 року опалення електрикою (крім теплового насоса) у 1,9 раза дорожче, ніж звичайним газовим котлом та у 2,2 раза дорожче, ніж конденсаційним газовим котлом.

 • Як і чим дешевше опалювати будинок, якщо немає газу?

  Для постійного опалення будинку використовують водяне опалення. При виборі джерела тепла, якщо немає можливості підключитися до газу, розгляньте варіант опалення будинку за допомогою теплового насоса з електропатроном. Тепловий насос коштує дорого, тому найчастіше вибирають електрокотел. Різниця між ними у ціні, наприклад, для опалення будинку площею 150 кв. м окупиться за 8 років з урахуванням поточних тарифів, а для будинку більшої площі ще швидше.

  Ми не розглядаємо котли на твердому паливі через їхню незручність у використанні, а пілетні, дизельні котли, котли на зрідженому газі через високу вартість як придбання, так і експлуатації. Їх використовують, якщо немає ні газу, ні достатньої електричної потужності.

  Якщо підключення до газопроводу можливе, але коштує дорого, то Ви можете розрахувати економічну доцільність за допомогою нашого онлайн-калькулятора. Приміром, підключення будинку 150 кв. м до газопроводу за 100 тисяч гривень окупиться за 5 років, порівняно з опаленням електрикою. Для розрахунку економічної доцільності для Вашого випадку в полі орієнтовна ціна варіанта №1 введіть вартість з урахуванням підключення до газопроводу та порівняйте з будь-яким іншим варіантом опалення, наприклад електрокотлом.

Як порівнювати витрати на опалення будинку?

Для підтримки заданої температури у приватному будинку в опалювальний період потрібна певна кількість тепла, яка не залежить від того, яким котлом або іншим джерелом тепла воно вироблено.

Згідно з оновленими будівельними нормами і правилами (ДБН) : річне енергоспоживання одного квадратного метра житлового будинку на опалення при параметрах Твнутр. = 20°С і Тнар.средн. = +1.1 °С становить 110 кВт*годину на рік у нашому регіоні (північна половина України). Це означає, що якщо Вам потрібно опалювати будинок 100 кв. м, то за рік котел (або інше джерело тепла) має виробити 11 000 кВт*год тепла.

Тому для порівняння витрат на опалення будинку від обраного Вами джерела тіла – газового котла, електрокотла або теплового насоса – найважливіша характеристика – це вартість 1 кВт тепла на годину. На діаграмі поряд представлено вартість 1 кВт*годину для основних джерел тепла на підставі тарифів та цін 2023/24 р.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість опалення будинку за весь опалювальний період, поекспериментувати з тарифами або дізнатися про витрати на приготування гарячої води – скористайтеся нашим калькулятором.

vartist tepla 1

Порівняйте витрати на опалення за рік від електрокотла та від газового котла для опалення Вашого будинку або офісу за допомогою нашого онлайн-калькулятора!

Приклади робіт із монтажу опалення будинку

Комбінована котельня - газовий та електрокотел з бойлером непрямого нагріву
Комбінована котельня - газовий та електрокотел з бойлером непрямого нагріву
Електрокотельня 15 кВт
Електрокотельня 15 кВт
Комбінована котельня - газовий та електрокотел з бойлером непрямого нагріву
Комбінована котельня - газовий та електрокотел з бойлером непрямого нагріву
Монтаж двох теплових насосів Daikin
Монтаж двох теплових насосів Daikin
Монтаж теплої підлоги на спеціальній підкладці
Монтаж теплої підлоги на спеціальній підкладці
Монтаж теплої стіни
Монтаж теплої стіни
Монтаж зовнішньої каналізації
Монтаж зовнішньої каналізації
Монтаж сонячних колекторів
Монтаж сонячних колекторів

Будемо раді зробити опалення у Вашому будинку правильно!

Scroll To Top
Close
Close
Close

Мій кошик

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Розрахунок витрати енергоресурсів та витрат на опалення та ГВП за рік, а також терміну окупності одного варіанту опалення порівняно з іншим (при зазначених тарифах та цінах. Параметри встановлені для прикладу – заповніть поля відповідно до Ваших потреб).

ВВЕДІТЬ СВОЇ ДАНІ:

ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК

ТАРИФИ

Наведено орієнтовні тарифи. Ви можете змінити їх відповідно до ваших даних або прогнозу на майбутнє.

ВИБЕРІТЬ ОДИН АБО 2 ВАРІАНТИ ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬ ВАМИ, ДЛЯ ПОРІВНЯННЯ:

Для розрахунку достатньо вказати вартість основних витрат - наприклад, вартість газового котла та його підключення до газопроводу (вар. №1) та вартість електрокотла або теплового насоса (вар. №2). Якщо Ви не знаєте орієнтовної ціни, наш інженер підготує вартість варіантів опалення для порівняння.


РЕЗУЛЬТАТИ: витрати енергоресурсів та витрати за рік

Результати розрахунку витрати газу та електроенергії та витрат на опалення та ГВП приватного будинку для вибраних варіантів при зазначених тарифах за рік.


Варіант №1


ВИТРАТИ НА ОПАЛЕННЯ ТА ГВП №1 за рік

ВИТРАТА НА ОПАЛЕННЯ №1 за рік
Витрата на опалення: куб. м або кг пелет
Витрата електроенергії на опалення: кВт*ч
ВИТРАТА НА ГАРЯЧУ ВОДУ (ГВП) №1 за рік
Витрата газу на ГВП: куб. м газа або кг пелет
Витрата електроенергії на ГВП: кВт*ч

ВСІ ВИТРАТ НА ОПАЛЕННЯ І ГВП №1 за рік
Всього: куб. м або кг пелет
Всього електроенергії: кВт*ч

Варіант №2


ВИТРАТИ НА ОПАЛЕННЯ ТА ГВП №2 за рік

ВИТРАТА НА ОПАЛЕННЯ №2 за рік
Витрати на опалення: куб. м газу або кг пелет
Витрата електроенергії на опалення: кВт*ч
ВИТРАТА НА ГАРЯЧУ ВОДУ (ГВП) №2 за рік
Витрата на ГВП: куб. м газу або кг пелет
Витрата електроенергії на ГВП: кВт*ч

ВСІ ВИТРАТ НА ОПАЛЕННЯ І ГВП №2 за рік
Всього: куб. м газу або кг пелет
Всього електроенергії: кВт*ч

РЕЗУЛЬТАТ: термін окупності

Термін окупності вартості обладнання одного варіанта в порівнянні з іншим за вказаною ціною на варіанти.

Різниця у витратах за рік:

грн.

Різниця в ціні:

грн.

Термін окупності:

років*

* "0" - якщо не вказано ціну варіанта №1 та №2.
Якщо результат негативний, то один із варіантів дешевший як у вартості обладнання, так і в щорічних витратах.


Розрахунок підготував наш головний інженер Потупчик Ігор на підставі будівельних норм та правил.