Датчик температури зовнішнього повітря Vaillant VRC 693

1 281 UAH

В наявності
Highlights:
  • Кріплення на стіні
  • Нижнє підведення кабелю
  • Зворотна температурна характеристика опору
Порівняти
Артикул: 0020277425 Категорії: ,
Опис

Датчик температури зовнішнього повітря Vaillant VRC 693

Датчик температуры наружного воздуха Vaillant VRC 693Датчик температури зовнішнього повітря для кріплення на стіні із нижнім підведенням кабелю (кабель у комплект не входить). Обернена температурна характеристика опору.

Сучасні системи опалення працюють з датчиками, які постійно подають дані про температуру на автоматику і таким чином дозволяють регулювати потужність нагріву. Найпростіший варіант – це коли датчик температури встановлений в опалювальному приміщенні, температура в якому і служить як точку відліку для автоматики системи опалення. Однак у цьому випадку не враховується зовнішня температура, яка впливає на потрібну потужність нагрівання. Тому для точного контролю нагріву потрібна установка датчика температури зовнішнього повітря, значення якого безпосередньо впливають на температуру подачі (і, отже, витрати на енергоресурси).

Як працює датчик температури зовнішнього повітря Vaillant VRC 693

Датчики зовнішньої температури – це датчики для керування опаленням з погодною компенсацією. При підвищенні або зниженні температури зовнішнього повітря відповідно змінюється температура води в системі опалення будинку.
Датчики змінюють свій електричний опір залежно від температури – існують два варіанти:

  • опір збільшується із зростанням температури
  • опір зменшується із зростанням температури

Оскільки датчики зовнішньої температури дуже по-різному реагують зміну температури, не кожен датчик підходить для автоматики котлів різних виробників. Якщо ви хочете модифікувати або замінити датчик – встановлюйте “рідний” датчик або датчик з такими самими властивостями.

Зв’язок між виміряними значеннями датчика VRC 693 і температурою подачі представлений кривою нагріву, яка визначає відповідну температуру подачі для кожної температури зовнішнього повітря. Наприклад, якщо датчики реєструють зниження зовнішньої температури в теплоізольованих будинках, то температура подачі дуже швидко підвищується. Тому крива нагріву має бути крутою. Добре теплоізольовані будинки втрачають мало тепла навіть у холодні дні. Крива нагріву повинна бути плоскою, а температура води в лінії подачі підніматися дуже повільно. Щоб опалення працювало комфортно та ефективно, фахівці, які будуть налаштовувати котел, повинні оптимально адаптувати криву нагріву до характеристик Вашого будинку.

Де встановлювати датчик температури зовнішнього повітря Vaillant VRC 693

Датчик наружной температуры Vaillant VRC 693Щоб система управління працювала правильно, датчики зовнішньої температури повинні бути розташовані відповідно до рекомендацій виробника. Найкраще підходить північна сторона будівлі. Тому що сонячні промені не зможуть спотворювати виміряні значення. Якщо це неможливо, тоді встановіть на східному чи західному фасаді. У цьому випадку датчик піддається впливу сонця і потребує захисту від сонця.

Для правдивих показань датчика зовнішньої температури важливо:

  • ідеально встановити на північному фасаді (альтернативно східна або західна сторона);
  • не розміщувати в місцях, які часто піддаються впливу сонця (тільки із захистом);
  • не встановлюватися в безпосередній близькості до вікон, дверей, балконів, навісів, димоходів, вентиляційних отворів або інших джерел тепла;
  • не розміщувати на розі будівлі або поруч із ним.

Висота установки датчика: для одного-триповерхового будинку на 50-65% висоти будівлі, для більш високих будівель між другим і третім поверхами.

Дотримання вимог до встановлення забезпечують правильні значення датчиків зовнішньої температури. Це є необхідною умовою для ефективної та комфортної роботи опалення.

Додаткова інформація
Виробник

Vaillant

Тип автоматики

Датчики

Відгуки (0)

Відгуки

Ще немає відгуків.

Залиште відгук першим “Датчик температури зовнішнього повітря Vaillant VRC 693”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

FAQ
Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping