Послуги

ПОСЛУГИ  КОМПАНІЇ ДІАТЕК

працюємо в Києві та області

Наша компанія понад 20 років ( з 1997 р.) спеціалізується на проектуванні та монтажі внутрішніх інженерних систем - опаленні, водопостачання, каналізації та кондиціювання.

Ми пропонуємо:

  1. Кілька варіантів опалення будинку на вибір.
  2. Проект системи опалення, водопроводу та каналізації по кресленнях будинку за вибраним варіантом - БЕЗКОШТОВНО.
  3. Точний розрахунок вартості обладнання та монтажу протягом 1-2 днів.
  4. Знижка на весь комплекс робіт.

✅ Матеріали: використовуємо надійні матеріали та обладнання європейських виробників.

✅ Будівельні норми та правила (ДБН): виконаємо монтаж відповідно до норм ДБН. Це зробить опалення у Вашому будинку безпечним та ремонтопридатним.

Проект опалення

6 причин зробити проект опалення

Монтаж котла

Монтаж казана під ключ. – Відповідаємо за результат.

Монтаж опалення

Опалення будинку під ключ – Ваш комфорт ближче, ніж здається!

Установка теплового насоса

6 переваг теплового насоса для опалення будинку

Ремонт та сервіс котлів

Ремонтуємо та обслуговуємо котельні без вихідних.

Реконструкція котельні

Як правильно провести реконструкцію котельні для економії енергоресурсів?

Часті запитання

  • Яке опалення найефективніше?

    Ефективним опаленням буде тоді, коли для досягнення бажаного клімату в будинку Ви витрачаєте мінімальну кількість енергоресурсів.

    3 основні фактори впливають на споживання енергії. Разом вони підсилюють один одного, але навіть застосування одного з них підвищить енергоефективність опалення у Вашому будинку.

    1. Планування та підбір сучасної схеми системи опалення, її гідравлічний розрахунок та гідравлічне балансування;
    2. Автоматизація процесу опалення будинку;
    3. Застосування технологічного обладнання – насамперед газових конденсаційних котлів та теплових насосів (хоча застосування останніх не завжди є економічно виправданим).
  • Яке опалення дешевше у приватному будинку?

    У приватному будинку постійного опалення в опалювальний період встановлюють водяні системи. Для підігріву води в системі опалення потрібне джерело тепла. Найдешевше джерело тепла – електрокотел, а найдорожчий тепловий насос. Якщо говорити про витрати на опалення, то все навпаки, за поточної вартості енергоресурсів (2023/24) – найменш витратний тепловий насос, а найбільш витратний електрокотел. Скористайтеся нашим калькулятором для порівняння. Якщо врахувати і початкові витрати на придбання та щорічні витрати на опалення будинку, а Ви маєте можливість підключитися як до газопроводу, так і до електромережі, то порядок розгляду варіантів опалення будинку з точки зору економічної доцільності такий:

    1. Газовий конденсаційний котел (різниця в ціні зі звичайним котлом окупається за 3-4 роки в залежності від опалювальної площі).
    2. Газовий конвекційний котел.
    3. Тепловий насос.
    4. Електрокотел.
  • Чим вигідно опалювати будинок газом чи електрикою?

    З урахуванням тарифів 2023/24 року опалення електрикою (крім теплового насоса) у 1,9 раза дорожче, ніж звичайним газовим котлом та у 2,2 раза дорожче, ніж конденсаційним газовим котлом.

  • Як і чим дешевше опалювати будинок, якщо немає газу?

    Для постійного опалення будинку використовують водяне опалення. При виборі джерела тепла, якщо немає можливості підключитися до газу, розгляньте варіант опалення будинку за допомогою теплового насоса з електропатроном. Тепловий насос коштує дорого, тому найчастіше вибирають електрокотел. Різниця між ними у ціні, наприклад, для опалення будинку площею 150 кв. м окупиться за 8 років з урахуванням поточних тарифів, а для будинку більшої площі ще швидше.

    Ми не розглядаємо котли на твердому паливі через їхню незручність у використанні, а пілетні, дизельні котли, котли на зрідженому газі через високу вартість як придбання, так і експлуатації. Їх використовують, якщо немає ні газу, ні достатньої електричної потужності.

    Якщо підключення до газопроводу можливе, але коштує дорого, то Ви можете розрахувати економічну доцільність за допомогою нашого онлайн-калькулятора. Приміром, підключення будинку 150 кв. м до газопроводу за 100 тисяч гривень окупиться за 5 років, порівняно з опаленням електрикою. Для розрахунку економічної доцільності для Вашого випадку в полі орієнтовна ціна варіанта №1 введіть вартість з урахуванням підключення до газопроводу та порівняйте з будь-яким іншим варіантом опалення, наприклад електрокотлом.

  • Який котел краще конденсаційний чи конвекційний?

    За рахунок використання енергії димових газів ККД конденсаційного котла (~106-109%) на 13-16% вище за ККД конвекційного котла (атмосферного або турбованого) – 93%. Різниця в ціні окупається за 3-4 роки – що більше площа будинку, то швидше. Розрахуйте термін окупності для площі Вашого будинку за допомогою калькулятора< /span>, вказавши в полі “ціна варіанта №1” вартість конвекційного котла, а в полі “ціна варіанта №2” – ціна конденсаційного котла.

    Крім того, конденсаційні котли оснащені автоматикою з великою кількістю функцій і їх можна налаштувати більш економічний режим роботи, ніж звичайний котел.

  • Який котел вибрати одноконтурний чи двоконтурний?
    • Двоконтурний котел (опалення плюс гаряча вода в проточному режимі) вибирають, якщо мешканці в будинку одночасно включатимуть не більше двох точок гарячого водорозбору (наприклад, миття на кухні і душ). Зверніть увагу, що в цьому випадку потужність котла для ГВП для комфортного споживання повинна бути не менше 24 кВт незалежно від площі будинку, що опалюється.
    • Одноконтурний котел (тільки опалення) для приготування гарячої води додатково комплектують бойлером непрямого нагріву – зазвичай 150-200 л. У цьому випадку одночасно можна користуватись усіма точками гарячого водорозбору. Обсяг бойлера розраховують за технічним завданням домовласника.
  • Який потужності має бути котел для опалення будинку?

    Укрупнену потужність котла на опалення визначають шляхом поділу опалювальної площі будинку на 10, якщо коефіцієнт опору теплопередачі Вашого будинку через огороджувальні конструкції (підлога, стіни, дах, вікна) відповідає чинним нормативам. Якщо не відповідає нормативам або Ви не знаєте, краще, щоб необхідну потужність визначив фахівець. Можна підібрати котел із запасом за потужністю, але для економічного споживання важливо, щоб потужність котла відповідала тепловтратам Вашої оселі.

    Якщо площа будинку маленька – до 240 кв. м, то вибирають казан потужністю найближчою до отриманого значення. Зверніть увагу, що якщо потрібен двоконтурний котел (опалення плюс гаряча вода), то потужність на гарячу воду має бути не менше 24 кВт для комфортного споживання гарячої води. Зараз на ринку є котли, у яких потужність на опалення та потужність на ГВП відрізняються один від одного.

  • Якого виробника котел кращий?

    Характеристики сучасних казанів мало відрізняються один від одного. А ось надійність та реальний термін служби відрізняються. Причому, чим надійніший котел, тим він і дорожчий. Котли за надійністю можна розділити на 3 категорії:

    • Котли німецьких виробників: Bosch, Buderus, Vailant, Viessmann, Wolf
    • Котли виробників з інших європейських країн: Ariston, Baxi, Beretta, Ferroli, Immergas та ін.
    • Інші котли.

    Термін служби настінних котлів має становити щонайменше 10 років. Але котли німецьких виробників часто служать набагато довше -15-20 років (звичайно ж і у німецьких котлів трапляються поломки, але це виняток, а не правило).

    Треба врахувати, що й німецькі виробники для збільшення обсягу продажу на нашому ринку виробляють дешевші моделі конденсаційних котлів (крім Wolf), використовуючи дешевші комплектуючі та технології для цих виробів. Уточнюйте під час купівлі.

  • Що таке конденсаційний газовий котел?

    Внаслідок реакції горіння газоповітряної суміші в камері згоряння котла утворюється навіть вода. Ця вода випаровується і виходить із димаря разом із димовими газами. У цій водяній парі міститься 10-11% енергії утвореної при спалюванні суміші природного газу та повітря. Цю енергію використовує конденсаційний казан. У процесі конденсації пари (пар стає рідиною), що знаходиться в димових газах, виділяється стільки ж енергії, скільки потрібно для випаровування води. Конденсаційний котел використовує цю теплу рідину (конденсат) для попереднього нагрівання води в лінії подачі системи опалення.

  • Як працює конденсаційний котел?

    Конденсаційний котел працює у три етапи:

    1 етап: пальник у камері згоряння нагріває воду для опалення, яка за допомогою насоса подається до радіаторів, а потім вже охолоджена вода повертається назад у котел. Водночас, нагрівальні гази, що утворюються при спалюванні газу, проходять через котел за допомогою вентилятора і потрапляють туди, де охолоджена опалювальна вода повертається в котел.

    2 етап: там конденсується вода, яка міститься у вихлопних газах. Енергія (теплий конденсат), що виділяється під час конденсації, також бере участь у нагріванні води в системі опалення. При цьому температура води у зворотній магістралі відіграє вирішальну роль – вона повинна бути не більше 40 градусів і чим холодніша вода, що повертається від радіаторів у котел, тим краще вона охолоджує гарячі опалювальні гази в конденсаційному котлі і таким чином покращує ефект конденсації.

    3 етап: охолоджені продукти згоряння (вуглекислий газ) виводиться в коаксіальний димар (труба в трубі). Через цей димар проводиться також забір і попередній нагрівання повітря (зовнішньої труби) для процесу горіння. Таким чином потрібна менша кількість енергії для нагрівання газоповітряної суміші в камері згоряння до необхідної температури.

Щоб дізнатися вартість опалення/водопостачання будинку, замовте комплектацію обладнання у наших інженерів-теплотехніків, які мають не лише спеціальну освіту та досвід, а й навчені інженерами заводів-виробників опалювальної техніки. Вкажіть Ваші побажання у формі нижче і ми протягом дня підберемо обладнання та підготуємо цінову пропозицію та надішлемо її на Вашу електронну адресу.

Калькулятор розрахунку витрат на опалення будинку.

Порівняйте витрати на опалення будинку за рік від різних котлів або теплового насоса і дізнайтеся термін окупності одного варіанту порівняно з іншим!< /span>

Потрібна консультація?

Зателефонуйте +38 (050) 380-49-62 або залиште свій номер телефону і наш інженер зв'яжеться з Вами, щоб допомогти!

Розрахуємо вартість опалення під ключ.

Заповніть форму з 3 питань і протягом 1-2 днів ви отримаєте докладний кошторис кількох варіантів опалення Вашого будинку!

Scroll To Top
Close
Close
Close

Мій кошик

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Калькулятор

Розрахунок витрати енергоресурсів та витрат на опалення та ГВП за рік, а також терміну окупності одного варіанта опалення порівняно з іншим (при зазначених тарифах та цінах). Параметри встановлені для прикладу - заповніть поля відповідно до ваших потреб.

Введіть свої дані:

ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК

ТАРИФИ

ВИБЕРІТЬ ВАРІАНТИ ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ:

РЕЗУЛЬТАТИ: витрати енергоресурсів та витрати за рік

Результати розрахунку витрати газу та електроенергії та витрат на опалення та ГВП приватного будинку для вибраних варіантів при зазначених тарифах за рік.


Варіант №1


Витрати на опалення та ГВП №1 за рік
На опалення: гривень
На ГВС: гривен

ВСЕГО: гривен


ВИТРАТА НА ОПАЛЕННЯ №1 за рік
Витрата газу на опалення куб. м або кг пелет
Витрата електроенергії на опалення кВт*год
ВИТРАТА НА ГАРЯЧУ ВОДУ (ГВП) №1 за рік
Витрата газу на ГВП куб. м газу або кг пелет
Витрата електроенергії на ГВП кВт*год

РАЗОМ ВИТРАТИ НА ОПАЛЕННЯ І ГВП №1 за рік
Всього газу куб. м або кг пелет
Всього електроенергії кВт*год

Варіант №2


Витрати на опалення та ГВП №2 за рік
На опалення: гривень
На ГВС: гривен

ВСЕГО: гривен


ВИТРАТА НА ОПАЛЕННЯ №2 за рік
Витрата газу на опалення куб. м газа або кг пелет
Витрата електроенергії на опалення кВт*год
ВИТРАТА НА ГАРЯЧУ ВОДУ (ГВП) №2 за рік
Витрата газу на ГВП куб. м газу або кг пелет
Витрата електроенергії на ГВП кВт*год

РАЗОМ ВИТРАТИ НА ОПАЛЕННЯ І ГВП №2 за рік
Всього газу куб. м або кг пелет
Всього електроенергії кВт*год

РЕЗУЛЬТАТ: термін окупності

Термін окупності обладнання одного варіанта в порівнянні з іншим за вказаною ціною на варіанти.

Різниця у витратах за рік:

грн.

Різниця в ціні:

грн.

Термін окупності:

років*

* "0" - якщо не вказана ціна варіанта №1 та №2.
Якщо результат негативний, то один із варіантів дешевший як у вартості обладнання, так і в щорічних витратах.


Розрахунок підготував наш головний інженер Потупчик Ігор на підставі будівельних норм та правил.


Опалення будинку під ключ

Щоб дізнатися вартість варіанта опалення Вашого будинку заповніть форму або зателефонуйте нашому інженеру — Потупчику Ігорю* — моб. тел. (050) 380-49-62. Він підбере найкращий варіант для опалення будинку виходячи з Ваших побажань та технічних особливостей будинку. Розрахунок вартості обладнання та робіт ми зробимо протягом 1-2 днів та надішлемо на Ваш E-mail або Viber.

Компанія Діатек має ресурси для якісного монтажу (Київ та Київська область).
- Працюємо в галузі опалення з 1997 року – маємо великий досвід, завжди на зв'язку та надаємо сервісну підтримку для наших клієнтів.
- Постійний штат інженерів та монтажників із дипломами за своєю спеціальністю – кожен із них працює у компанії 10-20 років.
- Виконуємо монтаж опалення будь-якої складності - у багатоповерхових будинках, промислових об'єктах, котеджах та квартирах.
- Пропонуємо широкий асортимент обладнання та матеріалів залежно від побажань та бюджету проекту.
- Сервісна служба працює без вихідних та швидко усуне несправність.

* Потупчик Ігор закінчив КІБІ і працює головним інженером компанії. Він має великий досвід (з 1998 р.) проектування систем опалення приватних та багатоквартирних будинків, офісів та промислових будівель. Якщо Вам потрібно більше дізнатися про енергоефективне та комфортне опалення, проконсультуйтеся з ним.

Позначте одне або кілька полів, які підходять для опалення Вашого будинку

Контактні дані

Додайте будь-яку, важливу на Вашу думку, додаткову інформацію або питання до нашого інженера.