Проект опалення

Проект отопления

Компанія ДІАТЕК спеціалізується на монтажі опалення та водопостачання у приватних будинках "під ключ" у Києві та області. Перед початком робіт ми виконуємо проект опалення, який включає розрахунок тепловтрат будівлі, гідравлічний розрахунок і підбір обладнання та матеріалів. Для наших клієнтів проект ми виконуємо БЕЗКОШТОВНО та робимо його, щоб знизити початкові та експлуатаційні витрати на опалення будинку та точно прорахувати вартість обладнання та монтажних робіт до початку їх проведення.

 • Скільки коштує проект опалення?

  Наша компанія виконує опалення будинку комплексно – під ключ. Для своїх замовників ми виконуємо проект БЕЗКОШТОВНО, оскільки без нього неможливо створити ефективну, маловитратну та надійну систему опалення. Ми не виконуємо проект за гроші, оскільки ми не є проектною організацією, і ресурсу нашого проектного відділу достатньо лише для виконання проектних робіт при замовленні опалення приватного будинку під ключ.

 • Як замовити проект опалення будинку?

  Для замовлення проекту опалення, який наша компанія виконає БЕЗКОШТОВНО при комплексному замовленні під ключ опалення будинку, заповніть форму нижче та наш інженер протягом дня зв’яжеться з Вами за вказаними у формі контактними даними або зателефонуйте йому (050 ) 380-49-62 – Потупчик Ігор.

  Крок 1. Після надходження заявки наш інженер підготує попередню пропозицію, щоб зорієнтувати Вас на вартість обладнання та роботи. Ця пропозиція ні до чого Вас не зобов’язує, оскільки ясно, що ухвалити рішення про співпрацю Ви зможете лише після отримання цінової пропозиції. Наш інженер у свою чергу Вам запропонує:

  • кілька варіантів опалення вашого будинку;
  • порівняльний аналіз за початковими та експлуатаційними енерговитратами залежно від вибраних варіантів джерел тепла для опалення Вашого будинку.

  Крок 2. Після вибору відповідного Вам варіанта опалення, ми готуємо точний кошторис на обладнання та роботи.

  Крок 3. Після внесення узгодженого авансу наші інженери приступають до виконання робочого проекту.

6 причин, чому потрібно робити проект опалення.

1. Для комфортного проживання в будинку

У кожної сім'ї різні вимоги до температури в приміщенні та обсягу гарячої води, що використовується. Проект потрібен, щоб система не була надмірною або, навпаки, недостатньою та відповідала Вашим вимогам. І тому разом із проектувальником складається технічне завдання виходячи з якого виконується проект. Можливо Вам знадобиться трохи більш/менш потужний радіатор у деяких приміщеннях, Ви любите приймати ванну або в будинку проживатимуть багато людей - всі ці нюанси важливо враховувати при підборі обладнання для опалення та гарячого водопостачання, щоб життя в будинку було комфортним.

2. Для зниження витрат на обладнання та матеріали.

Монтаж опалення будинку можуть виконати як за проектом, так і на вічко. Щоб система, змонтована «на око», працювала, потрібен підбір обладнання та матеріалів із запасом. Для цього монтажники збільшують діаметр труб, потужність радіаторів, насосів і котла. Економія при монтажі за проектом становить 15-25% від вартості обладнання та матеріалів порівняно з монтажем «на вічко», за рахунок гідравлічного розрахунку діаметрів труб, потужності необхідних радіаторів, точним підбором насосів, розширювальних судин та запірно -Регулюючої арматури.

Калькулятор розрахунку витрат на опалення будинку.

Порівняйте витрати на опалення будинку за рік від різних котлів або теплового насоса і дізнайтеся термін окупності одного варіанту порівняно з іншим!< /span>

Потрібна консультація?

Зателефонуйте +38 (050) 380-49-62 або залиште свій номер телефону і наш інженер зв'яжеться з Вами, щоб допомогти!

Розрахуємо вартість опалення під ключ.

Заповніть форму з 3 питань і протягом 1-2 днів ви отримаєте докладний кошторис кількох варіантів опалення Вашого будинку!

3. Для визначення вартості обладнання та робіт до початку їх проведення.

Якщо є проект опалення та водопостачання, то можна розрахувати точну вартість матеріалів та робіт для опалення будинку. Крім того, за проектом легко вести облік матеріалів.

При монтажі "на око" зазвичай домовляються оплачувати матеріали - за чеками, а роботи - за розцінками. Точну остаточну вартість вважати не тільки складно, але вона може відлякати Вас. Бригаді монтажників важливо почати у Вас працювати, щоб "закріпитись на об'єкті". Вас влаштовує, що за матеріали Ви платите за чеком, але в цьому випадку монтажнику немає сенсу шукати нижчу ціну на матеріали. Крім того, якщо оплачувати матеріали та роботи не знаючи остаточної ціни, то Ви не помітите, як сумарно заплатите більше.

4. Для підвищення енергоефективності системи опалення.

Якщо є проект, то можна виконати гідравлічне балансування системи опалення, яка заощаджує 10-12% від вартості витрат на обігрів будинку. Без гідравлічного балансування радіатори можуть у різних кімнатах нерівномірно прогріватися. І, як наслідок, спричинить неефективну роботу котла.

 • Що таке ефективна система опалення?

  Ефективна система опалення буде, якщо:

  • подача теплоносія до опалювальних приладів здійснюється в кількості,достатній для забезпечення теплового балансу приміщення при температурі зовнішнього повітря, що змінюється, і температури внутрішнього повітря, що задається користувачем;
  • мінімізовано енергетичні витрати на подолання гідравлічного опору системи опалення;
  • мінімізовано капіталовкладення під час будівництва системи опалення;
  • забезпечена безшумність, надійність та стабільність роботи СО.
 • Навіщо потрібний гідравлічний розрахунок системи опалення?

  Гідравлічний розрахунок потрібен для зниження експлуатаційних та початкових витрат та забезпечення комфорту та надійності системи опалення. Це найбільш складний та трудомісткий етап під час проектування водяних систем опалення. Завдання, які він вирішує:

  • розрахунок діаметрів трубопроводів на різних ділянках з урахуванням рекомендованих швидкостей;
  • підбір регулюючої арматури для динамічного балансування системи опалення залежно від зовнішньої та внутрішньої температури для гідравлічної ув’язки всіх гілок системи опалення;
  • розрахунок втрат тиску та витрати теплоносія для подальшого гідравлічного балансування системи опалення під час монтажу.

5. Щоб уникнути помилок під час монтажу опалення

Проект – це чітке керівництво до дії для монтажників та ефективний інструмент контролю – для виконробів. Багатоступінчастий контроль виконання робіт допомагає уникнути помилок при монтажі, викликані людським фактором.

6. Для усунення витоку у разі аварії або модернізації системи опалення

Сучасні системи виконують прихованим способом – під стяжкою чи штукатуркою. На підставі проекту готують виконавчі креслення, щоб знати точне місце прокладання труб та фітингів у разі виникнення аварійних ситуацій чи подальшого ремонту. Якщо у Вас буде проект і виконавчі креслення, то і ми і будь-яка спеціалізована організація зможе розібратися в системі опалення та усунути проблему, що виникла - аварію, ремонт або модернізацію системи опалення - через багато років.

Система опалення під ключ з компанією Діатек

Монтаж системы отопления и водоснабжения с компанией Диатек

Ми виконуємо монтаж систем опалення та водопостачання на основі проекту. Проект ми виконаємо БЕЗКОШТОВНО. Для виконання проектних робіт ми маємо необхідні сертифікати фахівців та ліцензії. Фахівці нашої компанії проходять навчання у виробників обладнання, що поставляється. Ми надаємо гарантію на роботи 5 років. Ми знаємо, як зробити опалення економічним та ефективним.

Щоб отримати вартість опалення та гарячого водопостачання під ключ для Вашого будинку – заповніть форму нижче або зателефонуйте. Наш головний інженер - Потупчик Ігор - моб. тел. (050) 380-49-62 - вибере найкращу схему виходячи з Ваших побажань та технічних особливостей будинку. Розрахунок вартості обладнання та робіт ми підготуємо протягом 1-2 днів та надішлемо на вказаний E-mail.

Дізнайтесь скільки коштує обладнання та монтаж для опалення Вашого будинку!

Дайте відповідь на 3 питання і отримайте кошторис і найкращий варіант опалення протягом 1-2 днів.
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Розрахунок витрати енергоресурсів та витрат на опалення та ГВП за рік, а також терміну окупності одного варіанту опалення порівняно з іншим (при зазначених тарифах та цінах. Параметри встановлені для прикладу – заповніть поля відповідно до Ваших потреб).

ВВЕДІТЬ СВОЇ ДАНІ:

ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК

ТАРИФИ

Наведено орієнтовні тарифи. Ви можете змінити їх відповідно до ваших даних або прогнозу на майбутнє.

ВИБЕРІТЬ ОДИН АБО 2 ВАРІАНТИ ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ, ЩО РОЗГЛЯДАЮТЬ ВАМИ, ДЛЯ ПОРІВНЯННЯ:

Для розрахунку достатньо вказати вартість основних витрат - наприклад, вартість газового котла та його підключення до газопроводу (вар. №1) та вартість електрокотла або теплового насоса (вар. №2). Якщо Ви не знаєте орієнтовної ціни, наш інженер підготує вартість варіантів опалення для порівняння.


РЕЗУЛЬТАТИ: витрати енергоресурсів та витрати за рік

Результати розрахунку витрати газу та електроенергії та витрат на опалення та ГВП приватного будинку для вибраних варіантів при зазначених тарифах за рік.


Варіант №1


ВИТРАТИ НА ОПАЛЕННЯ ТА ГВП №1 за рік

ВИТРАТА НА ОПАЛЕННЯ №1 за рік
Витрата на опалення: куб. м або кг пелет
Витрата електроенергії на опалення: кВт*ч
ВИТРАТА НА ГАРЯЧУ ВОДУ (ГВП) №1 за рік
Витрата газу на ГВП: куб. м газа або кг пелет
Витрата електроенергії на ГВП: кВт*ч

ВСІ ВИТРАТ НА ОПАЛЕННЯ І ГВП №1 за рік
Всього: куб. м або кг пелет
Всього електроенергії: кВт*ч

Варіант №2


ВИТРАТИ НА ОПАЛЕННЯ ТА ГВП №2 за рік

ВИТРАТА НА ОПАЛЕННЯ №2 за рік
Витрати на опалення: куб. м газу або кг пелет
Витрата електроенергії на опалення: кВт*ч
ВИТРАТА НА ГАРЯЧУ ВОДУ (ГВП) №2 за рік
Витрата на ГВП: куб. м газу або кг пелет
Витрата електроенергії на ГВП: кВт*ч

ВСІ ВИТРАТ НА ОПАЛЕННЯ І ГВП №2 за рік
Всього: куб. м газу або кг пелет
Всього електроенергії: кВт*ч

РЕЗУЛЬТАТ: термін окупності

Термін окупності вартості обладнання одного варіанта в порівнянні з іншим за вказаною ціною на варіанти.

Різниця у витратах за рік:

грн.

Різниця в ціні:

грн.

Термін окупності:

років*

* "0" - якщо не вказано ціну варіанта №1 та №2.
Якщо результат негативний, то один із варіантів дешевший як у вартості обладнання, так і в щорічних витратах.


Розрахунок підготував наш головний інженер Потупчик Ігор на підставі будівельних норм та правил.

Позначте одне або кілька полів, які підходять для опалення Вашого будинку

Контактні дані

Додайте будь-яку, важливу на Вашу думку, додаткову інформацію або питання до нашого інженера.