Монтаж котла

Ремонт и сервис котла

Наш інженер допоможе підібрати котел та додаткове обладнання для зниження Ваших витрат на опалення!

Наша компанія спеціалізується на опаленні більше 20 років – ми підберемо котел та виконаємо монтаж котла “під ключ” з гарантією якості наших робіт протягом 5 років – Вам буде до кого звернутися за допомогою під час експлуатації.

Нам довіряють

Нам довіряють

Рошен • Посольство Німеччини • Завод ім. Ковальській • Інтергалбуд • Епіцентр • Миронівський хлібопродукт • Оптима Фарм • Пластик Карта • Сандора • Укрчастотнагляд • Гаврилівські Курчата

1. Підбір котла

Заповніть, будь ласка, форму нижче, а наш інженер:

 • Варіант 1: підбере котел відповідно до Ваших вимог за спеціальною ціною;
 • Варіант 2: підбере обладнання для повної комплектації котельні та підготує цінову пропозицію на обладнання та його встановлення, щоб Ваша котельня стала енергоефективною.
Монтаж системы отопления и водоснабжения с компанией Диатек

Ваши данные надежно защищены и никому не будут переданы. Наша компания также не будет Вас беспокоить и перезвонит Вам только в связи с этим запросом.

2. Монтаж

Встановимо котел і підключимо його до системи опалення, водопостачання, димоходу та газопроводу.

3. Налагодження та запуск

Підключимо котел до електромережі, виконаємо налагодження та запуск котла.

4. Сервіс та ремонт

Виконаємо ремонт та сервісне обслуговування котла – працюємо без вихідних.

✅ Матеріали: використовуємо надійні матеріали та обладнання для обв’язування котельні європейських виробників.

✅ Культура монтажу: розмістимо обладнання зручно для експлуатації та ремонту, роботи виконаємо обережно, щоб не пошкодити існуючий ремонт.

✅ Проект котельні: виконаємо проект та монтажні роботи за проектом під контролем досвідченого виконроба.

✅ Будівельні норми та правила (ДБН): виконуємо монтаж відповідно до норм ДБН (наприклад, застосуємо розбірні з’єднання при підключенні арматури, правильно розмістимо змішувальні клапани та групи безпеки, передбачимо вентиляцію та дренажні трубопроводи котельні, правильно встановимо димову трубу та ін.), щоб Ваша котельня була безпечною, надійною таремонтопридатною.

Калькулятор витрат на опалення від різних типів котлів або теплового насоса.

Порівняйте витрати на опалення будинку за рік. – Скористайтеся нашим онлайн-калькулятором!

Наші переваги:

 1. Пропонуємо кілька варіантів котельні для опалення будинку на вибір.
 2. Виконуємо проект котельні за вибраним варіантом.
 3. Точний розрахунок вартості обладнання, монтажу та матеріалів протягом 1-2 днів.
 4. Дослідні інженери та монтажники для виконання робіт – працюють у компанії не менше 10 років.
 5. Своя сервісна служба.

Ваші вигоди:

 1. Консультації та виїзд на об’єкт безкоштовно.
 2. Фіксована ціна – плануйте свій бюджет.
 3. Знижка на весь комплекс робіт та обладнання.
 4. Безкоштовний розрахунок тепловтрат.
 5. Швидкий монтаж із гарантією 5 років та виконавчі креслення.
 6. Сервіс та ремонт котла у будь-який день тижня – працюємо без вихідних.

Потрібна консультація для підбору котла? Залишіть телефон і наш інженер передзвонить Вам сьогодні або зателефонуйте +38 (050) 479 88 35 у зручний для вас час з 8 до 20.

Часті запитання при виборі котла

 • Який котел краще конденсаційний чи конвекційний?

  За рахунок використання енергії димових газів ККД конденсаційного котла (~106-109%) на 13-16% вище за ККД конвекційного котла (атмосферного або турбованого) – 93%. Різниця в ціні окупається за 3-4 роки – що більше площа будинку, то швидше. Розрахуйте термін окупності для площі Вашого будинку за допомогою калькулятора< /span>, вказавши в полі “ціна варіанта №1” вартість конвекційного котла, а в полі “ціна варіанта №2” – ціна конденсаційного котла.

  Крім того, конденсаційні котли оснащені автоматикою з великою кількістю функцій і їх можна налаштувати більш економічний режим роботи, ніж звичайний котел.

 • Який котел вибрати одноконтурний чи двоконтурний?
  • Двоконтурний котел (опалення плюс гаряча вода в проточному режимі) вибирають, якщо мешканці в будинку одночасно включатимуть не більше двох точок гарячого водорозбору (наприклад, миття на кухні і душ). Зверніть увагу, що в цьому випадку потужність котла для ГВП для комфортного споживання повинна бути не менше 24 кВт незалежно від площі будинку, що опалюється.
  • Одноконтурний котел (тільки опалення) для приготування гарячої води додатково комплектують бойлером непрямого нагріву – зазвичай 150-200 л. У цьому випадку одночасно можна користуватись усіма точками гарячого водорозбору. Обсяг бойлера розраховують за технічним завданням домовласника.
 • Який потужності має бути котел для опалення будинку?

  Укрупнену потужність котла на опалення визначають шляхом поділу опалювальної площі будинку на 10, якщо коефіцієнт опору теплопередачі Вашого будинку через огороджувальні конструкції (підлога, стіни, дах, вікна) відповідає чинним нормативам. Якщо не відповідає нормативам або Ви не знаєте, краще, щоб необхідну потужність визначив фахівець. Можна підібрати котел із запасом за потужністю, але для економічного споживання важливо, щоб потужність котла відповідала тепловтратам Вашої оселі.

  Якщо площа будинку маленька – до 240 кв. м, то вибирають казан потужністю найближчою до отриманого значення. Зверніть увагу, що якщо потрібен двоконтурний котел (опалення плюс гаряча вода), то потужність на гарячу воду має бути не менше 24 кВт для комфортного споживання гарячої води. Зараз на ринку є котли, у яких потужність на опалення та потужність на ГВП відрізняються один від одного.

 • Якого виробника котел кращий?

  Характеристики сучасних казанів мало відрізняються один від одного. А ось надійність та реальний термін служби відрізняються. Причому, чим надійніший котел, тим він і дорожчий. Котли за надійністю можна розділити на 3 категорії:

  • Котли німецьких виробників: Bosch, Buderus, Vailant, Viessmann, Wolf
  • Котли виробників з інших європейських країн: Ariston, Baxi, Beretta, Ferroli, Immergas та ін.
  • Інші котли.

  Термін служби настінних котлів має становити щонайменше 10 років. Але котли німецьких виробників часто служать набагато довше -15-20 років (звичайно ж і у німецьких котлів трапляються поломки, але це виняток, а не правило).

  Треба врахувати, що й німецькі виробники для збільшення обсягу продажу на нашому ринку виробляють дешевші моделі конденсаційних котлів (крім Wolf), використовуючи дешевші комплектуючі та технології для цих виробів. Уточнюйте під час купівлі.

 • Що таке конденсаційний газовий котел?

  Внаслідок реакції горіння газоповітряної суміші в камері згоряння котла утворюється навіть вода. Ця вода випаровується і виходить із димаря разом із димовими газами. У цій водяній парі міститься 10-11% енергії утвореної при спалюванні суміші природного газу та повітря. Цю енергію використовує конденсаційний казан. У процесі конденсації пари (пар стає рідиною), що знаходиться в димових газах, виділяється стільки ж енергії, скільки потрібно для випаровування води. Конденсаційний котел використовує цю теплу рідину (конденсат) для попереднього нагрівання води в лінії подачі системи опалення.

 • Як працює конденсаційний котел?

  Конденсаційний котел працює у три етапи:

  1 етап: пальник у камері згоряння нагріває воду для опалення, яка за допомогою насоса подається до радіаторів, а потім вже охолоджена вода повертається назад у котел. Водночас, нагрівальні гази, що утворюються при спалюванні газу, проходять через котел за допомогою вентилятора і потрапляють туди, де охолоджена опалювальна вода повертається в котел.

  2 етап: там конденсується вода, яка міститься у вихлопних газах. Енергія (теплий конденсат), що виділяється під час конденсації, також бере участь у нагріванні води в системі опалення. При цьому температура води у зворотній магістралі відіграє вирішальну роль – вона повинна бути не більше 40 градусів і чим холодніша вода, що повертається від радіаторів у котел, тим краще вона охолоджує гарячі опалювальні гази в конденсаційному котлі і таким чином покращує ефект конденсації.

  3 етап: охолоджені продукти згоряння (вуглекислий газ) виводиться в коаксіальний димар (труба в трубі). Через цей димар проводиться також забір і попередній нагрівання повітря (зовнішньої труби) для процесу горіння. Таким чином потрібна менша кількість енергії для нагрівання газоповітряної суміші в камері згоряння до необхідної температури.

Як порівнювати витрати на опалення?

Для підтримки заданої температури у Вашому будинку в опалювальний період потрібна певна кількість тепла, яка не залежить від того, яким котлом або іншим джерелом тепла воно вироблено.

Згідно з оновленими будівельними нормами і правилами (ДБН) :’Arial’;font-style:normal;text-decoration-skip-ink:none;”>річне енергоспоживання одного квадратного метра житлового будинку на опалення при параметрах Твнутр. = 20°С і Тнар.средн. = +1.1 °С становить 110 кВт*годину на рік у нашому регіоні (північна половина України). Це означає, що якщо Вам потрібно опалювати будинок 100 кв. м, то за рік котел (або інше джерело тепла) має виробити 11 000 кВт*год тепла.

Тому для порівняння витрат на опалення від обраного Вами джерела тіла – газового котла, електрокотла або теплового насоса – найважливіша характеристика – це вартість 1 кВт тепла на годину. На діаграмі поряд представлено вартість 1 кВт*годину для основних джерел тепла на підставі тарифів та цін 2021/22 р.

Якщо Ви хочете дізнатися вартість опалення будинку за весь опалювальний період, поекспериментувати з тарифами або дізнатися про витрати на приготування гарячої води – скористайтеся нашим калькулятором.

Стоимость 1 кВт тепла в час для котлов отопления и ТН

Приклади робіт

конденсационный котел электрокотел и бойлер косвенного нагрева

Комбінована котельня - газовий та електрокотел з бойлером непрямого нагріву

электрокотел большой мощности

Електрокотельня 15 кВт

газовый котел электрокотел и бойлер косвенного нагрева

Комбінована котельня - газовий та електрокотел з бойлером непрямого нагріву

двух тепловіх насосов Daikin

Монтаж двох теплових насосів Daikin

с двумя газовыми конденсационными котлами

Газова котельня з двома конденсаційними казанами Buderus

котел Herz rotated e1626699983745

Котельня з пелетним казаном Herz

с двумя газовыми котлами

Котельня з двома газовими котлами

комбинированной котельной

Монтаж комбінованої котельні

Монтаж опалення будинку під ключ компанією Діатек

Монтаж системы отопления и водоснабжения с компанией Диатек

Ми виконуємо також монтаж системи опалення будинку, водопостачання, каналізації, системи вентиляції та кондиціювання.

Монтаж опалення вимагає узгодженої роботи проектувальника, монтажників, налагоджувачів та суміжних організацій. Наша компанія має ресурси для якісного монтажу (Київ та Київська область).

Щоб дізнатися вартість опалення Вашого будинку – заповніть форму нижче або зателефонуйте до нашого інженера – Потупчика Ігоря – моб. тел. (050) 380-49-62. Він підбере обладнання для опалення Вашого будинку, виходячи з Ваших побажань та технічних особливостей будинку. Розрахунок вартості обладнання та робіт ми зробимо протягом 1-2 днів та надішлемо на вказаний E-mail.

Потупчик Ігор закінчив КІБІ та працює головним інженером компанії. Він має великий досвід (з 1998 р.) проектування систем опалення приватних та багатоквартирних будинків, офісів та промислових будівель. Якщо Вам потрібно більше дізнатися про енергоефективне, але в той же час і комфортне опалення, проконсультуйтеся з ним.
My vykonuyemo takozh montazh systemy opalennya budynku, vodopostachannya, kanalizatsiyi, systemy ventylyatsiyi ta kondytsiyuvannya.

Дізнайтесь вартість обладнання та робіт для опалення будинку під ключ!

Завантажте плани, а ми підготуємо розрахунок і надішлемо протягом 1-2 днів.

Будемо раді допомогти Вам зробити котельню в будинку правильно!

Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping