Встановлення теплового насосу

Как выбрать тепловой насос для отопления дома
в Киеве и области с гарантией на работы 5 лет.

Виконаємо монтаж теплового насоса для опалення будинку.

6 переваг теплового насоса для опалення приватного будинку:

 Найдешевше тепло 1 кВт*год. тепла — 20-35 коп., а це в 4-5 разів менше вартості газу, у 2-3 рази – твердого палива, залежно від СОР у 3-5 разів дешевше за електроопалення (за тарифами 2021 року).

Потрібна електрична потужність для теплового насоса в 3-5 разів менша, ніж для будь-якого іншого способу електроопалення вдома.

 Зручний в експлуатації та безпечний. Практично немає витрат на обслуговування обладнання, оскільки всі системи працюють у замкнутих контурах.

 Використовуючи фен-койли, тепловий насос охолоджує приміщення влітку – можна заощадити на системі кондиціювання будинку.

 Екологічний, тому що споживає до 80% енергії з навколишнього середовища.

Якщо встановлено двозональний лічильник, то вночі вартість 1 кВт*год менша ще в 2 рази.

Який тепловий насос вибрати?

Тепловий насос нагріває воду лише до 50-60 ºС, а це низькотемпературний режим роботи системи опалення. Це важливо врахувати під час її проектування. Найкраще тепловий насос працює з теплою водяною підлогою.

Повітряний насос (повітря-вода)

Монтаж теплового насоса воздух-вода

Повітряний насос ефективно працює до -5 град. С. Встановіть тепловий насос повітря-вода, якщо Ви плануєте комбінувати тепловий насос з газовим або < a href=”https://diatec.com.ua/tverdotoplivnyj-kotel-chto-vazhno-znat-pered-ego-pokupkoj/”>твердопаливним котлом. У цьому випадку потужність теплового насоса повинна бути на 30-40% меншою за необхідну для опалення будинку. При цьому тепловий насос опалюватиме будинок протягом 85-95% опалювального періоду, а пікові навантаження компенсує котел. Середня температура в зимовий час зараз не нижче -5 град С. Коефіцієнт перетворення електричної енергії на теплову повітряного теплового насоса (СМР) залежить від погоди і дорівнює від 2,5 до 4.

Геотермальний насос ґрунт-вода

Монтаж грунтового теплового насоса

Встановлюйте геотермальний тепловий насос, якщо Ви плануєте єдине джерело тепла. На відміну від повітряного насоса геотермальний вимагає проведення земляних робіт. Перетворення енергії землі на тепло відбувається за допомогою колекторів розміщених або горизонтально, або вертикально. Горизонтально розташований колектор розміщують нижче за глибину промерзання грунту – на відстані 1,2-1,5 м від поверхні землі. Необхідна площа для розміщення горизонтальних колекторів залежить від типу ґрунту та його насиченості вологою. Такий варіант можливий, якщо ділянка, на якій розташований будинок, досить велика. Якщо ділянка мала, то колектор розташовують вертикально в одній або кількох свердловинах глибиною 70-100 м.

Переваги встановлення комбінованого опалення з тепловим насосом повітря-вода:

за наявності двох джерел тепла у Вашому будинку ви зможете вибирати більш дешевий варіант опалення на даний момент в залежності від ситуації на ринку;

оскільки потужність повітряного теплового насоса повинна бути меншою на 40% максимальною, то ціна насоса відповідно нижче;

у разі відключення електрики достатньо генератора меншої потужності для підтримки опалення у будинку від котла;

простий у встановленні - не вимагає проведення земляних робіт, необхідних під час монтажу геотермального теплового насоса;

Ви завжди маєте альтернативне опалення при обмеженні доступу до одного з видів палива.

Переваги встановлення геотермального теплового насоса:

насос працює з постійним та високим коефіцієнтом перетворення електричної енергії на теплову - СОР=4-5 залежно від виробника та від температури води в системі опалення.

дешеве тепло доступне за будь-якої зовнішньої температури;

немає витрат на додаткове джерело тепла.

Калькулятор розрахунку витрат на опалення будинку.

Порівняйте витрати на опалення будинку за рік від різних котлів або теплового насоса і дізнайтеся про термін окупності одного варіанту в порівнянні з іншим!

Потрібна консультація?

Зателефонуйте +38 (050) 380-49-62 або залиште свій номер телефону і наш інженер зв’яжеться з Вами, щоб допомогти!</span >

Розрахуємо вартість опалення під ключ.

Заповніть форму з 3 питань і протягом 1-2 днів ви отримаєте докладний кошторис кількох варіантів опалення Вашого будинку!

Монтаж теплового насосу

Монтаж теплового насоса займає від 7 днів для повітряного насоса до 30 днів – для ґрунтового насоса. Порядок виконання монтажних робіт наступний:

 • Узгодження та розміщення зовнішнього та внутрішнього блоку з урахуванням шумових характеристик.
 • Узгодження та розміщення дренажних полів або свердловин з урахуванням особливостей ландшафту та ґрунту.
 • Підключення електрики.
 • Підключення до системи опалення, гарячого водопостачання, системи охолодження.
 • Заповнення системи холодоагентом.
 • Пуск та налагодження обладнання.

Від чого залежить ціна установки теплового насоса?

Для точного розрахунку вартості установки теплового насоса необхідні плани будинку та ділянки та технічне завдання від власника будинку складене разом із нашим інженером. Ми надішлемо готову пропозицію протягом 1-2 днів. Зверніться до декількох компаній, щоб вибрати найкращий варіант. Переконайтеся, що отримані кошториси еквівалентні між собою за обсягом включених робіт та обладнання та відповідають технічному завданню. Зверніть увагу на характеристики пропонованого обладнання – для теплових насосів це СОР, на якість та надійність обладнання та робіт.

Тип насоса – геотермальний або повітряний.

Геотермальний дорожче повітряного на вартість робіт, пов'язаних з облаштуванням зовнішнього контуру (свердловини або колектора).

Кліматична зона та особливості ґрунту.

Залежно від кліматичної зони для якої підбирається обладнання, береться розрахункова кількість годин, які працюватиме тепловий насос протягом року, відповідно при збільшенні даного значення зменшується здатність грунту акумулювати тепло, що знову призводить до збільшення кількості грунтових зондів.

Глибина свердловин чи площа колекторів.

Кількість і глибина свердловин, а також площі ґрунтових колекторів безпосередньо впливають на вартість витрат при монтажі теплового насоса, так як від їх довжини та числа залежить загальний погонаж труб, обсяг етиленгліколю, що заповнюється, потужність циркуляційних насосів, розмір компенсаційних судин і т.д.

Рівень залягання ґрунтових вод.

Чим нижчий рівень ґрунтових вод, тим гірша теплопровідність ґрунту, що впливає на збільшення кількості та глибини закладення зондів.

Особливості принципової схеми та вимоги до рівня автоматизації та комфорту.

При виборі режимів роботи теплових насосів, а вони можуть бути різними (моновалентний, моноенергетичний, бівалентний, опалення з нагріванням гарячої води та без нього) використовуються різні принципові схеми та різні системи автоматизації. Все це також впливає на сумарні капітальні вкладення та ступінь надійності безперебійної подачі тепла споживачеві.

Виробник обладнання.

Чим вищий клас обладнання, тим вища його надійність та енергоефективність, довше термін служби. Сучасні виробники теплотехнічного обладнання (такі як DAIKIN, BUDERUS, VIESSMANN) використовують передові технології у виробництві компресорів інверторного типу. Завдяки цьому максимально збільшується ККД цього обладнання та його термін експлуатації.

Установка теплового насоса під ключ із компанією Діатек

Монтаж теплового насоса вимагає узгодженої роботи проектувальника, монтажників, налагоджувачів та суміжних організацій. Наша компанія має ресурси для якісного монтажу (Київ та Київська область).

Щоб дізнатися про вартість варіанта опалення Вашого будинку – заповніть форму нижче або зателефонуйте нашому інженеру – Потупчику Ігорю – моб. тел. (050) 380-49-62. Він підбере найбільш підходящий тепловий насос для опалення Вашого будинку, виходячи з Ваших побажань та технічних особливостей будинку. Розрахунок вартості обладнання та робіт ми зробимо протягом 1-2 днів та надішлемо на вказаний E-mail.

 • Працюємо в галузі опалення з 1997 року – маємо великий досвід, завжди на зв’язку та надаємо сервісну підтримку для наших клієнтів.
 • Постійний штат інженерів та монтажників з дипломами за своєю спеціальністю – кожен з них працює у компанії 10-20 років.
 • Виконуємо монтаж опалення будь-якої складності  – у багатоповерхових будинках, промислових об’єктах, котеджах та квартирах.
 • Пропонуємо широкий асортимент обладнання та матеріалів залежно від побажань та бюджету проекту.
 • Сервісна служба працює без вихідних і швидко усуне несправність.

Наші клієнти

Наші об'єкти

Сертифікати та дозволи

Одноконтурный котел для отопления Buderus

Монтаж котла під ключ

отопления

Проект опалення під ключ

kondensatsionnyy kotel

Заміна котла під ключ

Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Калькулятор

Розрахунок витрати енергоресурсів та витрат на опалення та ГВП за рік, а також терміну окупності одного варіанта опалення порівняно з іншим (при зазначених тарифах та цінах). Параметри встановлені для прикладу - заповніть поля відповідно до ваших потреб.

Введіть свої дані:

ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК

ТАРИФИ

ВИБЕРІТЬ ВАРІАНТИ ОПАЛЕННЯ БУДИНКУ:

РЕЗУЛЬТАТИ: витрати енергоресурсів та витрати за рік

Результати розрахунку витрати газу та електроенергії та витрат на опалення та ГВП приватного будинку для вибраних варіантів при зазначених тарифах за рік.


Варіант №1


Витрати на опалення та ГВП №1 за рік
На опалення: гривень
На ГВС: гривен

ВСЕГО: гривен


ВИТРАТА НА ОПАЛЕННЯ №1 за рік
Витрата газу на опалення куб. м або кг пелет
Витрата електроенергії на опалення кВт*год
ВИТРАТА НА ГАРЯЧУ ВОДУ (ГВП) №1 за рік
Витрата газу на ГВП куб. м газу або кг пелет
Витрата електроенергії на ГВП кВт*год

РАЗОМ ВИТРАТИ НА ОПАЛЕННЯ І ГВП №1 за рік
Всього газу куб. м або кг пелет
Всього електроенергії кВт*год

Варіант №2


Витрати на опалення та ГВП №2 за рік
На опалення: гривень
На ГВС: гривен

ВСЕГО: гривен


ВИТРАТА НА ОПАЛЕННЯ №2 за рік
Витрата газу на опалення куб. м газа або кг пелет
Витрата електроенергії на опалення кВт*год
ВИТРАТА НА ГАРЯЧУ ВОДУ (ГВП) №2 за рік
Витрата газу на ГВП куб. м газу або кг пелет
Витрата електроенергії на ГВП кВт*год

РАЗОМ ВИТРАТИ НА ОПАЛЕННЯ І ГВП №2 за рік
Всього газу куб. м або кг пелет
Всього електроенергії кВт*год

РЕЗУЛЬТАТ: термін окупності

Термін окупності обладнання одного варіанта в порівнянні з іншим за вказаною ціною на варіанти.

Різниця у витратах за рік:

грн.

Різниця в ціні:

грн.

Термін окупності:

років*

* "0" - якщо не вказана ціна варіанта №1 та №2.
Якщо результат негативний, то один із варіантів дешевший як у вартості обладнання, так і в щорічних витратах.


Розрахунок підготував наш головний інженер Потупчик Ігор на підставі будівельних норм та правил.


Опалення будинку під ключ

Щоб дізнатися вартість варіанта опалення Вашого будинку заповніть форму або зателефонуйте нашому інженеру — Потупчику Ігорю* — моб. тел. (050) 380-49-62. Він підбере найкращий варіант для опалення будинку виходячи з Ваших побажань та технічних особливостей будинку. Розрахунок вартості обладнання та робіт ми зробимо протягом 1-2 днів та надішлемо на Ваш E-mail або Viber.

Компанія Діатек має ресурси для якісного монтажу (Київ та Київська область).
- Працюємо в галузі опалення з 1997 року – маємо великий досвід, завжди на зв'язку та надаємо сервісну підтримку для наших клієнтів.
- Постійний штат інженерів та монтажників із дипломами за своєю спеціальністю – кожен із них працює у компанії 10-20 років.
- Виконуємо монтаж опалення будь-якої складності - у багатоповерхових будинках, промислових об'єктах, котеджах та квартирах.
- Пропонуємо широкий асортимент обладнання та матеріалів залежно від побажань та бюджету проекту.
- Сервісна служба працює без вихідних та швидко усуне несправність.

* Потупчик Ігор закінчив КІБІ і працює головним інженером компанії. Він має великий досвід (з 1998 р.) проектування систем опалення приватних та багатоквартирних будинків, офісів та промислових будівель. Якщо Вам потрібно більше дізнатися про енергоефективне та комфортне опалення, проконсультуйтеся з ним.

Позначте одне або кілька полів, які підходять для опалення Вашого будинку

Контактні дані

Додайте будь-яку, важливу на Вашу думку, додаткову інформацію або питання до нашого інженера.