Оплата

Варианты оплаты за товар
При замовленні оберіть зручний для Вас спосіб оплати за замовлення на сайті diatec.com.ua. Вартість покупки включає ПДВ та, за певних умов, вартість доставки.
  • Готівкою: при отриманні товару на складі або доставці кур'єром по Києву та області.
  • Податковий платіж: оплата готівкою під час доставки замовлення «Новою Поштою». Гранична сума розрахунків готівкою протягом дня не повинна перевищувати 50 тис. грн. Вартість послуги прийому платежу службою доставки "Нова Пошта" складає 3% від загальної вартості замовлення. При оплаті замовлення вартістю понад 5000 грн/день потрібен паспорт.
  • Безготівковий розрахунок на ФОП без ПДВ: переказ на розрахунковий рахунок ФОП (без ПДВ) за платіжними реквізитами, вказаними у рахунок-фактурі через термінал або відділення банку. Рахунок ми надішлемо на Вашу електронну адресу після отримання замовлення. Замовлення буде надіслано після зарахування грошей на розрахунковий рахунок.
  • Безготівковий розрахунок на ТОВ з ПДВ: переказ на розрахунковий рахунок ТОВ (з ПДВ) за платіжними реквізитами ТОВ, зазначеними у рахунку-фактурі. Рахунок ми надішлемо на Вашу електронну адресу після отримання замовлення.
При оформленні замовлення юридичній особі необхідно надати:
  • свідоцтво платника ПДВ (за наявності);
  • стаціонарний або мобільний номер телефону організації.
Замовлення буде надіслано вам після зарахування грошей на розрахунковий рахунок. При отриманні товару потрібна довіреність.

Залишилися питання? Телефонуйте +380 (50) 352-15-11 або залиште свій номер і ми передзвонимо Вам.

 

Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Введіть Ваше ім'я
Введіть телефон