Доставка по Україні

Якщо хочете, щоб ми доставили Ваш замовлення - виберіть зручний для Вас спосіб доставки (будинок або місце роботи) або заберіть товар у нашому складі самостійно.

Самовивіз зі складу компанії "Діатек" - Київ та Київська область:

Адреса складу: пгт. Чабаны (Київская обл.), ул. Машинобудівників, 1 - заїзд зі сторони Одеської траси (з паралельної траси дороги). Склад знаходиться навпроти ТРЦ "Мегамаркет".

Час роботи складу: в робочі дні Пн-Пт з 10:00 - 17:00 або в інший час, зручний для Вас, за попереднім узгодженням з менеджером.

Телефон заведуючого складом: Музыка Валерий +380 50 380 24 55

Доставка по Києву та Київській області (50 км від КП ) кур'єром компанії "Діатек".

Товар вартістю від 5 000 грн. доставляємо безкоштовно.

Товар вартістю менше 5 000 грн. доставляємо по Києву за 60 грн., в Київській області в радіусі 50 км від Києва (від КП або міської черти)  - 60 грн. + 10 грн. за 1 км.

Через відділення "Нової пошти" по всій Україні

Послуга доставки онлайн-заказів надається нашим партнером «Нова Пошта» по всій Україні. Доставка може бути здійснена на Вашу адресу (кур'єром) або у відділенні Нової пошти.

Товар вартістю понад 10 000 грн. и весом менее 30 кгдоставляется для Вас безкоштовно.

Вартість доставки товару менше 10 000 грн. і вагою понад 30 кг доставляються згідно з тарифами «Нової Пошти». Вартість доставки залежить від ваги та габаритних розмірів вибраного товару, а також регіону доставки.

Відповідно до веси замовленого товару сайт при замовленні пропонує вибрати найближче відділення Нової пошти, придатне для отримання даного товару:

  • любое отделение "Новой почты":  довжина кожної сторони - до 150 см, вага - до 30 кг.
  • вантажне відділення "Нової пошти":  без обмежених повідомлень і габаритам замовлення.

ВАЖНО! Перед тим, як прийняти замовлення від представника "Нової Пошти", перевірте відповідність товару Вашому замовленню та його цілонність. У разі, якщо кількість не відповідає замовленню або товар має пошкодження, не приймайте замовлення і повідомляйте про це нашому менеджеру за телефоном: +380 (50) 352-15-11.

Коли ми надішлемо Ваше замовлення, Ви отримаєте текстове повідомлення від "Нової Пошти" з підтвердженням і узгодженим терміном доставки.

Відстежити замовлення можна на сайті https://novaposhta.ua/tracking за номером експрес-накладної (ЕН), який вказано в тексті повідомлення від "Нової Пошти".

У відділенні "Нової Пошти" товар може зберігатися 5 днів. На п'ятий робочий день відбувається повернення замовлення відправителю.

Термін доставки товара

Товар в наявності:

Кур'єром по Києву або в радіусі 50 км від Києва, у відділенні "Нової Пошти:
  • при замовлення до 12:00 в день замовлення;
  • при замовлення після 12:00 - на наступний день.

Товар під замовлення:

Сроки доставки товару під замовлення залежать від наявності товару на складі виробника і можуть залишатися від 2 до 30 днів. Точну інформацію ви можете дізнатися у менеджера при замовленні товару, зателефонувавши за телефоном: +380 (50) 352-15-11.
Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping