Bosch Tronic Heat 3500 6 кВт ErP

38 996 UAH

В наявності
Highlights:
 • електричний;
 • потужність 6 кВт;
 • ГВС: необхідний бойлер;
 • вбудований насос;
 • вбудована розширювальна посудина;
Порівняти
Артикул: 7738504944 Категорія:
Опис

Електрокотел Bosch Tronic Heat 3500 6 кВт

Электрокотел Bosch Tronic 3500 в интерьереBosch Tronic Heat 3500 підходить для опалення житлових чи комерційних приміщень площею від 20 до 240 кв. м як основне або резервне джерело тепла та гарячого водопостачання (у комбінації з бойлером непрямого нагріву). Котел встановлюють у закриті системи опалення із примусовою циркуляцією теплоносія. Система адаптивного регулювання знижує витрати на електроенергію, а функція чергування нагрівальних елементів збільшує термін експлуатації опалювального котла.

Переваги Bosch Tronic 3500

  • Bosch Tronic 3500 укомплектований розширювальним баком 7 л та тришвидкісним насосом.
  • Сім варіантів теплової потужності від 4 до 24 кВт.
  • Низький рівень шуму.
  • Можливість використання як основного, так і резервного джерела тепла.
  • Простий монтаж та обслуговування.
  • Компактний розмір до 12 кВт – 712x330x273, а до 24 кВт – 712×416х300, мала вага (найменша у своєму класі) – 24 і 28 кг відповідно.
  • Ультрасучасний дизайн від BOSCH.
  • Є захист від замерзання та перегріву.
  • Можливо підключення 230 В для моделей до 12 кВт.
  • Для всіх моделей можливе підключення 380 В.
  • Можливість управління приготуванням гарячої води в комбінації з баком непрямого нагріву для гарячого водопостачання.
  • Підходить для опалення підлоги.
  • Дозволяється застосування спеціального антифризу рекомендованого компанією Bosch.
  • Має вбудоване адаптивне керування за показаннями датчика кімнатної температури.
  • Є журнал помилок/збоїв у роботі.
  • Є діагностичні коди.
  • Рівномірний розподіл та чергування навантаження між нагрівальними елементами суттєво збільшує термін служби котла.

Кількість щаблів електрокотлів Bosch Tronic 3500 в залежності від потужності

Потужнисть котла  4 кВт 6 кВт 9 кВт 12 кВт 15 кВт 18 кВт 24 кВт
Кіль-ть ступеней 3 шт. 3 шт. 3 шт. 3 шт. 6 шт. 6 шт. 6 шт.
Потужність однї ступені 1,3 кВт 2 кВт 3 кВт 4 кВт 3 по 3 кВт
3 по 2 кВт
3 кВт 4 кВт

Tronic 3500 детали

Захист від замерзання Bosch Tronic 3500

Захист від замерзання котла активний, коли не активовано режим опалення. Якщо відсутні умови для включення нагріву води для опалення, то насос включається при зниженні температури нижче 5°C і вимикається при її зростанні вище 7°C. Захист від замерзання може бути вимкнений і при застосуванні антифризу у системі опалення.

Застосування антифризів у системі опалення.

Оскільки електрокотел має функцію захисту від замерзання, застосування антифризів не є обов’язковим. Важливо знати, що застосування антифризу:

 • зменшує термін служби котла та особливо нагрівальних елементів, а також всієї системи опалення;
 • погіршує теплопередачу;
 • знижує коефіцієнт корисної дії котла.

Якщо експлуатація котла без захисту від замерзання неможлива, слід вибирати антифриз, дозволений для використання компанією Bosch, такий як Antifrogen N. Максимальна рекомендована концентрація становить 30% (тобто до -18°C). Більш висока концентрація антифризу веде до значного скорочення терміну служби насоса та системи опалення.

Готування гарячої води.

Електрокотел може приготувати гарячу воду для системи водопостачання. Для цього необхідний бак-водонагрівач непрямого нагріву, насос та триходовий змішувальний клапан. Якщо Ви маєте намір отримати гарячу воду від електрокотла, то зверніть увагу на комплект котла з баком-водонагрівачем.

Електрокотел для підігріву води в системі “тепла підлога”

Якщо у Вашому будинку змонтована тепла водяна підлога, то необхідно обмежувати температуру в лінії подачі до 50 град. З. Для цього можна використовувати обмежувач температури для підключення до системи “тепла підлога”.

Резервне джерело тепла.

Електрокотел Bosch Tronic 3500 може працювати спільно з іншими джерелами тепла (газовий або твердопаливний котел, тепловий насос, сонячні колектори та ін.). У разі використання палива основним джерелом тепла опалювальна система може переключитися на електричний котел. Тоді котел опалює будинок відповідно до умов опалювальної системи. Часто встановлюють електрокотел разом із газовим

Регулювання опалення.

Електрокотел Bosch Tronic 3500, незалежно від погоди або температури в приміщенні, буде підтримувати постійну, встановлену Вами, температуру в лінії подачі, тобто включатися при її зниженні на 2-4 град. С. Для більш ощадливого режиму роботи виробник рекомендує встановити додаткову автоматику:

 • Кімнатний термостат або програматор (режими день, ніч, відпустка та ін.). Термостат включає та вимикає електрокотел залежно від заданої температури у приміщенні;
 • Модуль EKR, який керує котлом залежно від температури зовнішнього повітря.
 • GSM модуль

Кімнатний термостат або програматор
Опалення регулюється кімнатним термостатом, встановленим у контрольному приміщенні, який включає та вимикає котел залежно від заданої температури у приміщенні. Регулювання температури у всіх інших приміщеннях орієнтується цей регулятор. На опалювальних приладах у контрольному приміщенні не повинно бути термостатичних вентилів. Опалювальні прилади поза контрольним приміщенням рекомендується оснастити термостатичними вентилями.

Модуль EKR

Модуль разом із датчиком регулює температуру котла залежно від зовнішньої температури. Це дозволить уникнути перегріву води у системі опалення.

GSM модуль

Модуль, який дозволяє дистанційно моніторити та керувати робочими параметрами одиничного котла або каскадом електричних котлів, отримувати інформацію про несправності котла або функціональні модулі.

Потужність електрокотла.

Котел часто підбирають виходячи з укрупненого показника – це 100 Вт на кв. м опалювальної площі. Це означає, що в холодну п’ятиденку (-25 ° C) котел працюватиме на максимальній потужності 24 години на добу, щоб забезпечити 20 град. в опалювальному приміщенні. Витрата електроенергії в цей час буде максимальною. В решту часу котел споживатиме менше. Наприклад, вже за 0°C зовнішнього повітря витрата електроенергії знизиться на 55%.

Можна заощадити на опаленні електрокотлом, якщо:

 • Зменшити температуру в опалювальному приміщенні. Наприклад, зниження необхідної в приміщенні температури на 1 градус призведе до зниження витрат на електроенергію від 2% (при -22°C) до 10% (при 10°C).
 • Встановити автоматику для керування котлом. Якщо вжити комплексних заходів – встановити кімнатний термостат або програматор та модуль з датчиком для керування котлом за зовнішньою температурою, то вони призведуть до економії 20-25% витрат на опалення за опалювальний сезон. Вартість такої автоматики від 30 до 50% вартості котла. Термін окупності залежить від споживаної потужності (чим вище, тим швидше) і від середньої температури в опалювальний період (чим нижче, тим швидше) і складе від 2 до 5 років.

Якщо при будівництві будинку Ви вжили додаткових заходів для утеплення будинку, то краще зробити розрахунок тепловтрат будинку, щоб точніше підібрати обладнання.

Перед покупкою електричного котла важливо знати:

 1. Підведена до опалювального приміщення потужність повинна бути на 15-20% більше, ніж потужність котла, що встановлюється.
 2. Під час встановлення електрокотла в приватному будинку бажано купувати електроенергію за спеціальним тарифом для опалення. Для цього потрібний проект електроопалення.
 3. Двотарифний лічильник зменшить витрати на опалення вночі.
 4. Буферний накопичувач допоможе додатково заощадити на опаленні та підтримувати комфортну температуру протягом дня.
 5. Електрокотел Bosch Tronic 3500 може керувати приготуванням гарячої води. Для цього необхідний бак непрямого нагріву та триходовий клапан з електричним приводом. Температура гарячої води відображається на дисплеї котла.
 6. При виборі потужності котла необхідно враховувати, що 1 кВт тепла необхідний для опалення 8-10 кв. м площі та залежить від теплових втрат будинку. Якщо Вам необхідно опалювати будинок чи квартиру площею, наприклад, 100 кв. м, то підійде казан 9 кВт.

Як зберегти гарантію на електрокотел BOSCH Tronic 3500

Компанія BOSCH надає гарантію на котел 24 місяці з дня введення в експлуатацію за наступних умов:

 • Перший пуск має здійснюватись лише авторизована компаніями BOSCH або BUDERUS сервісна служба. Після запуску опалювального приладу сервісна служба внесе дані про опалювальний прилад в електронну систему гарантійного обладнання, щоб розпочати відлік гарантійного часу. Запуск котла безкоштовний, але транспортні витрати викликаного фахівця оплачує покупець. Уточнюйте вартість у кількох компаній та вибирайте відповідні умови.
 • Запуск котла має бути здійснений не більше ніж протягом 6 місяців після покупки обладнання.
 • Необхідне щорічне обслуговування котла.
 • Допускається використання антифризу в системі опалення лише дозволеного компанією Bosch.

Список авторизованих сервісних компанійBosch та Buderus.
Інструкціїз монтажу< /a>.

Додаткова інформація
Площа опалення, кв. м

до 70

Відгуки (0)

Відгуки

Ще немає відгуків.

Залиште відгук першим “Bosch Tronic Heat 3500 6 кВт ErP”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

FAQ
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping