Заміна котла

Якщо Вам потрібно замінити котел на новий економний котел, заповніть форму і ми швидко (протягом дня) підготуємо цінову пропозицію. Якщо Ви маєте можливість, прикріпіть фотографію котельні для більш точної пропозиції.

Заміна котла

Зірочкою (*) відзначені поля, які є необхідно заповнити
Upload

Причини заміни котла

Коли потужність та продуктивність опалювального обладнання знижуються і воно вже не відповідає сучасним нормам, виникає потреба у його заміні. Модернізація опалювальної системи дає можливість перейти на новіші та економічні пристрої. Серед найбільш вагомих причин заміни котла можна виділити кілька.

  • Продуктивності старого обладнання недостатньо. Особливо це є актуальним, коли підключаються додаткові прилади.
  • Висока витрата газу. Новий конденсаційний агрегат використовує приховані резерви газу, що збільшує його ККД до 110%.
  • Поломка техніки, її зношування та закінчення термінів експлуатації.

Тому, якщо обслуговування Вашого котла стало дорожчим, а продуктивність Вас не влаштовує, варто задуматися про заміну котла.

Заміна опалювального обладнання

Купівля та встановлення нового котла не вирішить проблему економії газу на 100%. При встановленні конденсаційного агрегату додатково встановлюються геліоколектори. Комбіноване вирішення проблеми встановлення опалювального обладнання є найефективнішим. Воно поєднує використання конденсаційної системи та сонячної енергії. Такі системи найбільш раціонально використовують газ, особливо – у період міжсезоння. Проте проектуванням комбінованої системи опалення та монтажними роботами повинні займатися спеціалізовані компанії.

Діатек Сервіс пропонує розробку максимально придатного для Вашого будинку проекту опалення. Компанія підбере, доставить, встановить та налагодить роботу опалювального обладнання. Протягом усього співробітництва з Діатек Сервіс Вас куруватиме персональний менеджер. Усі роботи та час їх проведення узгоджуються із замовником.

Покупка та встановлення котла

Заповнивши просту форму та прикріпити фотографію Вашої котельні для того, щоб професіонали підібрали максимально відповідне обладнання. Також Ви можете заповнити розгорнуту докладну форму та протягом доби отримати персональний план опалення.

Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping