Чому Діатек?

Опалення разом з компанією Діатек Сервіс - всі переваги відразу

fast offer big

5 хвилин і ми готуємо Вам розрахунок вартості системи опалення або котельні

Разом із компанією Діатек Сервіс Ви отримаєте швидко та легко опалення нової якості. Завдяки програмам та величезному досвіду ми можемо в короткий термін підготувати для Вас комерційну пропозицію, ґрунтуючись на Ваших індивідуальних технічних умовах та вимогах до встановлення нової або модернізації старої котельні або системи опалення. Після заповнення онлайн-форми Ви в найкоротший термін отримаєте пропозицію по e-mail або будь-яким іншим способом.

products big

Наші продукти: газові, твердопаливні, електричні, дизельні котли, а також сонячні колектори та теплові насоси.

Нові опалювальні котли, ефективніші за старі, споживають менше палива і, тим самим, зберігають навколишнє середовище. Компанія Діатек Сервіс нейтральна до постачальників і підбере відповідні для Вас опалювальне обладнання включаючи котел, бойлер ГВП, димар, монтажні комплектуючі та, якщо необхідно, додаткову автоматику, сонячні колектори, додаткові контури нагрівання для системи опалення або теплової насос.

Ми пропонуємо різні варіанти та комбінації котлів для нових та модернізації старих котелень, наприклад — газ та/або тверде паливо, газ та/або електрика, газ та/або дизель та ін. Ви самі вибираєте необхідний вид палива та тип обладнання. Ми надаємо великого значення ефективної модернізації та допоможемо зробити Вам правильний, з економічної та технічної точок зору, вибір. Важливою складовою економічного опалення є не лише вартість обладнання та тип котла, а й інженерне рішення. Зверніться до наших проектувальників!

montage big

Монтаж опалення навченими фахівцями

Як відповідальне перед своїми клієнтами підприємство, ми забезпечуємо монтаж та технічне обслуговування опалювального обладнання лише спеціально навченими фахівцями. Наші монтажні бригади мають великий досвід встановлення як побутового, так і промислового обладнання.

Технічне обслуговування Діатек Сервіс

Регулярне технічне обслуговування знижує споживання палива та забезпечує гарантію. Тому ми рекомендуємо укласти договір на технічне обслуговування. Ми будемо раді нашій співпраці!

festpreisangebot big

Комерційна пропозиція з фіксованою ціною

Комерційна пропозиція з фіксованою ціною означає для Вас, що вартість обладнання та монтажу буде незмінною, навіть якщо ми десь помилилися в розрахунках.

Ми пропонуємо Вам повний пакет для встановлення котельного обладнання: включаючи новий котел, комплексний консалтинг, монтаж, демонтаж старого котла (якщо необхідно), встановлення димової труби, можливість використання держпрограм підтримки енергоефективності, а також технічне обслуговування та ремонт. Жодних прихованих витрат. "Пропозиція з фіксованою ціною" це наш девіз, з яким ми забезпечуємо прозорість та простоту для вас.

Специфікація обладнання та робіт для опалення будинку протягом 1-2 днів!

Щоб отримати специфікацію заповніть форму і прикрийте план опалювальних приміщень. Ми надішлемо специфікацію на Ваш E-mail.

beratung big

Найвища якість за рахунок спеціалізації в системах опалення

У нас найвищі вимоги до консультування, постачання та обслуговування. Ми вже 20 років працюємо лише в галузі опалення, водопроводу. Це зробило нас справжніми професіоналами в опаленні та підвищило наш досвід у тому, що ми робимо — газ, дизель чи тверде паливо, а за бажання сонячні колектори та теплові насоси. Якість наше кредо.

Комплексне консультування та обслуговування

Ми забезпечуємо централізоване та індивідуальне обслуговування, консультування та екстрену допомогу, у разі потреби. Ми гарантуємо доступність протягом усього робочого дня для вас. Ви можете завжди отримати пораду та скоординувати дії наших монтажних та сервісних команд. Наш консультант допоможе Вам врахувати всі моменти, що впливають на енергоефективність опалення та на рахунок палива. Таким чином, ми підтримуватимемо вас на кожному кроці від підготовки пропозиції до технічного обслуговування котла.
Зв'яжіться з нами за телефонами вказаними нижче або електронною поштою kotel@diatec.com.ua

Scroll To Top
Close
Close
Close

Мій кошик

Shopping cart is empty!

Continue Shopping