Проект системи водопостачання та каналізації

Виконаємо проект системи водопостачання та каналізації. Розрахунок та проектування зробимо на підставі ДБН 2.5.64.2012 Внутрішній водопровід та каналізація.

Гаряча вода є невід'ємною частиною комфортного проживання в приватному будинку. Важливо забезпечити запит на гарячу воду у будь-який момент та у потрібній кількості. Для цього необхідний аналіз водоспоживання як на гігієнічні, так і на технічні потреби. Чим точнішим буде такий аналіз, тим правильно буде підібрано обладнання. Інакше надлишкове обладнання призведе до додаткових енерговитрат і капіталовкладень, а недостатнє - до дискомфорту в проживання. На вибір обладнання впливає місце установки технологічного обладнання (насосів, бака гарячого водопостачання, ємності запасу води).

Важливо врахувати: регулювання подачі та нагрівання води (електронне або механічне); чи потрібно встановлювати запобіжний обмежувач температури; чи передбачається встановлення обмежувача температури води у зворотній лінії; передбачається резервний підігрів води, наприклад, електричний; чи потрібний додатковий зовнішній теплообмінник.

Що входить в обсяг робіт "Проект системи водопостачання та каналізації":

  1. Вибір схеми водопостачання.
  2. Підбір основного обладнання з урахуванням потреб Замовника.
  3. Встановлення обладнання.

Замовнику передається така документація:

  1. Плани поверхів будівлі (при необхідності розрізи та фрагменти) із системою водопостачання та каналізації в AutoCAD та друкованому вигляді.
  2. Специфікація основного та додаткового обладнання системи водопостачання та каналізації.

Потрібно для замовлення:

  1. План або ескізи приміщень.
  2. Кількість постійно проживаючих.
  3. Режим експлуатації сантехприміщень.
  4. Вигляд та параметри теплоносія, спосіб теплопостачання.

Обсяг послуги: 1 кв. м

Ціна за 1 кв. м: 30 грн., безкоштовно, якщо водопостачання від «Діатек Сервіс».

Замовити послугу

Scroll To Top
Close
Close
Close

Мій кошик

Shopping cart is empty!

Continue Shopping