Розрахунок вартості геліосистеми

Розрахунок геліосистеми

Заповніть невелику форму та отримайте пропозицію на геліосистему Вашого будинку.

ГЕЛИОСИСТЕМА

Для ГВС

КОМУ ОТПРАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

 


Розрахунок геліосистеми – шлях до зниження ризиків та помилок при монтажі

Перед використанням геліосистеми необхідно заздалегідь розрахувати необхідну потужність установки, щоб отримати повноцінне опалення. Правильний розрахунок дозволить уникнути переплат за надмірну потужність системи або необхідності купувати додаткові комплектуючі для отримання запланованої потужності опалення. Така установка значно скорочує витрати на нагрівання води.

Загалом геліоустановка складається з таких компонентів:

  • сонячних колекторів, які збирають сонячну енергію;
  • блоки автоматичного керування, циркуляційного насоса та системи трубопроводів, за допомогою яких теплоносій “переносить” тепло від Сонця в систему опалення;
  • буферної ємності, в якій акумулюється нагріта вода для згладжування нерівномірностей у роботі системи опалення.

Вихідні дані для розрахунку

Для правильного взаємного ув’язування параметрів компонентів геліоустановки в основі розрахунку використовуються такі дані:

  • параметри клімату;
  • будівельний об’єм будівлі та її поверховість;
  • орієнтовна кількість людей, які знаходяться в будівлі;
  • тип радіаторів та їх кількість у системі опалення;
  • теплотехнічні характеристики стін та перекриттів;
  • місце розташування буферної ємності;
  • наявність та потужність додаткового джерела теплової енергії.

Важливим чинником до роботи геліосистем є рівень інсоляції цьому ділянці (під інсоляцією розуміється питома кількість сонячної радіації, одержуване поверхнею землі у цьому регіоні за фіксований період). Якщо стоїть завдання спроектувати всесезонну систему опалення, то обов’язково до уваги закладаються рівні зимового та літнього максимуму по інсоляції. Необхідно усвідомлювати, що для помірного клімату сонячні колектори взимку не можуть повністю забезпечити потреби в теплі системи опалення, в цей період вони можуть працювати тільки як додаткове джерело тепла. Тому в цьому варіанті обов’язково потрібне друге джерело теплової енергії.

“Діатек Сервіс” – професійний розрахунок геліосистеми для опалення

Компанія “Діатек Сервіс” пропонує послуги із комплексного проектування геліосистем для опалення. Наші фахівці є носіями великого практичного досвіду в галузі проектних робіт із сонячних колекторів, що дозволяє оперативно отримати достовірний підсумковий розрахунок геліосистеми. Замовивши у нашого підприємства проектування геліоколекторів, Ви отримаєте детальний розрахунок з урахуванням усіх особливостей розташування Вашого будинку та ділянки та з варіантами комплектації з обладнання.

Scroll To Top
Close
Close
Close

Мій кошик

Shopping cart is empty!

Continue Shopping