Твердопаливні

Твердопаливні

Showing all 3 results

Show:

Viessmann Vitoligno 300-C котел 18 кВт

Highlights:
 • підлоговий котел;
 • потужність 18 кВт;
 • для гВС необхідний бойлер;
 • автоматична подача;
 • лямбда зонд;
 • пневматична подача пелет;

Viessmann Vitoligno 300-C котел 24 кВт

Highlights:
 • підлоговий котел;
 • потужність 24 кВт;
 • для гВС необхідний бойлер;
 • автоматична подача;
 • лямбда зонд;
 • пневматична подача пелет;

Viessmann Vitoligno 300-C котел 32 кВт

Highlights:
 • підлоговий котел;
 • потужність 32 кВт;
 • для гВС необхідний бойлер;
 • автоматична подача;
 • лямбда зонд;
 • пневматична подача пелет;

Твердопаливний підлоговий котел на дровах і пелетах дозволяє повністю відмовитися від газу або іншого палива, що вимагає стаціонарного підключення. Компактні розміри представлених твердопаливних котлів, високий ККД, розумна автоматика котла та системи опалення дозволяють реалізувати та керувати практично будь-якою системою опалення та приготуванням гарячої води у Вашому заміському будинку. Ви можете вибрати твердопаливний котел з наведених нижче або проконсультуватися з нами.

Твердопаливний котел: сучасне опалення

Коли ми переїжджаємо або робимо ремонт у своєму будинку, ми перш за все думаємо про фундамент, дах, стіни. Але не варто забувати про опалення, адже в Україні зима не обходиться без морозів та снігопадів. Тому питання полягає у тому, який тип опалення підійде саме Вам.

Система опалення пройшла довгий шлях за короткий проміжок часу. Люди часто покладалися виключно на дров’яні печі, які виробляли тепло нерегульоване, щоб зігріти будинок. Це означало, що кімната, в якій була піч, перетворювалася на сауну, а решта будинку була схожа на крижаний палац. Центральне опалення також не є ідеальним, оскільки витрати на газ надто високі.

Сучасне обладнання набагато ефективніше. Наприклад, твердопаливний котел – це більше, ніж просто альтернатива газу, він є економічним, екологічно чистим, простим у використанні пристроєм.

Купити опалювальний котел тривалого горіння під тверде паливо (твердопаливний) для приватного будинку в Україні (Кривий Ріг, Дніпро, Житомир, Кіровоград, Чернівці)

При виборі твердопаливного котла для спалювання деревини або пелет, важливо вибрати те, яке належним чином розраховане для простору, що обігрівається. Якщо котел великий, то він спалює надто багато палива. Маленький котел, у свою чергу, не забезпечить достатньою кількістю тепла. На сайті Діатек Сервіс Ви зможете знайти казани з потужністю від 18 до 60 кВт.
Чи живете Ви у приватному будинку чи на дачі, у Херсоні, Рівному, Запоріжжі чи Сумах, котел для твердого палива (твердопаливний) стане справжньою знахідкою.

Замість газу можна купувати дешевші пелети. Пелетні паливні пристрої спалюють ущільнені гранули, зазвичай виготовлені з дерева, але також можуть бути отримані з інших органічних матеріалів. Деякі моделі можуть спалювати біомасу: горіхові шкаралупи та дрібні дерев’яні стружки. Таким твердопаливним котлам не потрібна постійна присутність людини.

Сучасний твердопаливний котел зручніший в експлуатації, ніж звичайні дров’яні печі або каміни, і має набагато більш високу ефективність горіння. Внаслідок цього він справляє дуже невелике забруднення повітря. Насправді пелетні котли – найчистіший побутовий опалювальний прилад на твердому паливі.

Для забезпечення безпеки та максимальної ефективності слід подумати про професійну установку твердопаливного котла для спалювання дров або гранул. Професіонал ретельно оцінюватиме все, починаючи від димової труби та вентиляцією приміщення. Наші спеціалісти також допоможуть обрати найкращу систему для комбінованого обігріву Вашої оселі. Наприклад, геліосистему, тепловий насос, підігрів підлоги чи систему водопостачання.

Діатек: на варті Вашого комфорту

Твердопаливні котли – чудовий вибір, якщо Ви хочете контролювати температуру власного будинку. Встановлюючи казан, Ви робите довгострокові інвестиції. Але будь-яка котельня вимагає правильної установки та обслуговування.

Діатек пропонує обладнання для монтажу котельні на твердому паливі для опалення приватних будинків у будь-якому місті – Харків, Дніпропетровськ, Суми, Кременчук, Миколаїв, Черкаси, Київ, Вінниця, Одеса. Ми надаємо гарантію від виробника.

Крім цього, можна замовити послугу реконструкції або ремонту вже встановленого обладнання. Також Ви можете зв’язатися з нашими інженерами, зателефонувавши або надіславши листа на електронну пошту. Щоб отримати індивідуальний розрахунок необхідно заповнити спеціальну форму.

Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping